• Po velkém debutu ve francouzských Alpách, který má za sebou zimní edice věhlasného Tomorrowlandu, potvrzují organizátoři termín i pro rok 2020, kdy proběhne druhé vydání téhle akce. Pokud jste milovníci zimních sportů a elektronické hudby nebo Vás z nějakého důvodu neláká letní main-event, tak byste měli zkusit tohle.

    Místo pro rok 2020 zůstává stejné a datum bylo určeno na 14. – 21. března, kdy se do oblasti sjede více jak třicet tisíc návštěvníků festivalu. Znovu se tedy můžeme těšit na fantastickou krajinu centra Alpe d’Huez a organizátoři určitě připraví i zajímavý line-up. Loni zde nechyběla jména jako Armin van Buuren, Kölsch, Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike, Charlotte De Witte a mnoho dalších.

    A jak na lístky? Nejprve je nutné se registrovat na této webové adrese a následně bude spuštěn předprodej. Nejprve půjdou do prodeje sedmidenní lístky, a to konkrétně 14. září. Následně budou uvolněny čtyřdenní lístky, a to 21. září. Jednodenní vstupy pak v prodeji nebudou, protože organizátoři počítají s tím, že si tam pojedete právě i zalyžovat.

    Tak co, láká Vás to?