Nejpopulárnější festival na světě – Tomorrowland, dnes zveřejnil seznam jednotlivých pódií, které na akci najdeme. Jen připomeňme, že Tomorrowland se tentokrát odehraje ve dvou víkendech a to 21. – 23. a 28. – 30. července. Vstupenky se začnou prodávat 21. ledna v případě varianty Global journey travel packages (kdy si chcete koupit balíček s ubytováním a dopravou), 28. ledna Worldwide presale a 4. února Worldwide ticket sale.

A jak to letos vypadá se stages? Více prostoru letos dostane hardstyle, který bude zastoupený klasickou Q-Dance stage, ale své pódium dostanou také Da Tweekaz (kteří jí měli už loni), a nově také své vlastní pódium dostanou Sub Zero project, kteří za loňský rok neuvěřitelně rychle vyrostli a právem patří mezi největší hardstylová jména.

Prostor dostane také Martin Garrix a jeho label STMPD nebo Above & Beyond s jejich Anjunabeats a dokonce vlastní pódium bude mít i sublabel Anjunadeep. Chybět nebude ani stage labelu Dimitri Vegase a Like Mike – Smash The House nebo Lost Frequencies & friends. Kompletní seznam najdete níže na oficiální grafice. Lineup Tomorrowlandu organizátoři slibují, že zveřejní 28. ledna.