tw

TomorrowWorld, tak se jmenuje mladší americký bratříček velkolepého a světového festivalu Tomorrowland, který má své kořeny v Belgii. Kdysi se tento festival, sídlící přesněji v Georgii, soudil kvůli svému jménu, jelikož ve Spojených státech má ochranou známku na název Tomorrowland moc dobře známý Disneyland, který má zde tak pojmenovanou jednu část svého zábavního parku. Kvůli této skutečnosti se tedy musel festival přejmenovat na TomorrowWorld.

Nicméně nyní tento svátek taneční hudby zažil další nepříjemnost, a to dost smutnou. Festival byl totiž na tento rok oficiálně zrušen. Oznámil to mluvčí TomorrowWorldu, Debby Wilmsen, který také ostatní fanoušky uklidnil, že zbylé dvě akce Tomorrowland, konané v Belgii a v Sao Paulo, proběhnou bez jakýchkoliv problémů.

Později, na facebookovém účtu a oficiálních webových stránkách, organizátoři zveřejnili tuto zprávu:

S těžkým srdcem vás musíme informovat, že TomorrowWorld se v roce 2016 konat nebude. Bohužel kvůli současné situaci není možné, abychom vám přinesli ty nejlepší a jedinečné zážitky, které si zasloužíte. Bude nám velice scházet, že se v září neuvidíme a nebudeme prožívat to kouzlo jako jeden celek. Protože vy, lidé zítřka, jste byli naší inspirací pro založení TomorrowWorldu.

Pojďme nyní uzamknout a opatrovat všechny nádherné vzpomínky v našich srdcích. Tohle ještě není konec….. TomorrowWorld.“

TomorrowWorld – TomorrowWorld – Announcement | Facebook

Zdroj: facebook.com, tomorrowworld.com