Rok 2015 jde zde a s ním i novinky ve světě EDM. Přinášíme Vám novou generaci umělců, kteří se budou na taneční scéně objevovat čím dál častěji a věřte, že budou stát opravdu za to!

Pep & Rash

Pep & Rash

Nizozemské duo Pep & Rash jsou kluci z plakátu hrající převážně future house. Jejich skladba, která byla hodně medializovaná, se jmenuje „Rumors“ a byla vydána na Spinnin’ Records pouze jako ID. I když se nevědělo, kdo to je, track se nakonec dočkal podpory od těch nejlepších, jako je Hardwell, Oliver Heldens, Dimitri Vegas & Like Mike a mnoho dalších. Pepu & Rashovi se určitě povedlo vytvořit obrovský zájem ve velice krátkém čase a jsme velice zvědaví, s čím vším přijdou v roce 2015. Níže si můžete poslechnout jejich skladbu „Rumors“.

 

FTampa

ftampa

Brazilský umělec, jenž si říká FTampa, vytváří ve svých písních jedinečný energický festivalový zvuk, díky kterému získaly jeho skladby supporty od Hardwella, Martina Garrixe, Steva Aokiho, Davida Guetty a mnoho dalších světových umělců. 2015 bude pro FTampu určitě velký!

 

 

Tom & Jame

Tom & Jame

Další mladé nizozemské duo si říká Tom & Jame a jsou to oblíbenci DJe a producenta Dannica. Tato dvojka upoutala pozornost EDM posluchačů hlavně díky svému remixu na hit „Blame“ od Calvina Harrise, který má na soundcloud více než 200 000 přehrání. Před nedávnem vydali také svůj track pod názvem „Combat“ a nevyšel nikde jinde než u Revealed Recordings. Tato dvě jména určitě budeme slýchat v následujícím roce více a více.

 

 

KSHMR

KSHMR

Jméno je možná nové, ale KSHMR, vlastním jménem Niles, se pohybuje na hudební scéně již několik let. Pracoval na hitech jako „G6“ od Far East Movement nebo „Hey Now“ od Martina Solveiga. Pod svým novým jménem spolupracoval s umělci jako Firebeatz na songu „No Heroes“ a hlavně s producentem R3habem, se kterým vytvořl track „Karate“, jež se drží na portálu Beatport na předních příčkách. Určitě se máme tento rok od něj na co těšit!

 

 

Riggi & Piros

Riggi & Piros

Američtí teenageři Riggi & Piros konečně prorazili do světa hudby a svůj velice úspěšný track, který se jmenuje „Crank“, vydali hned pod labelem dvojice producentů W&W. V roce 2015 zde chtějí hudby produkovat co nejvíce a nyní budou vydávat novinku D.A.R.E. ve spolupráci s dobře známým Borgore.

 

 

Still Young

Still Young

Tato „nová“ tajemná dvojice se začala objevovat nejvíce v roce 2014. Kolem nich se točí stále plno nejasností, ale hodně lidí se domnívá, že díky jejich podpoře od Steva Angella budou patřit do jeho tzv. Size family. Na labelu Size Records vydal Angello jejich track “Midnight” a od té doby spolupracovali například i s Kryderem nebo Tom Staarem.

 

 

HIIO

HIIO

Další dvojice DJs je tentokrát z Jižní Ameriky, kde také jsou velkými oblíbenci zdejších nadšenců taneční hudby. V roce 2014 vydali track s názvem „Good Enough” pod labelem Musical Freedom Records, který si vybral dokonce sám veliký Tiësto a boural s ním stage na festivalech od Tomorrowlandu až po Ultra. HIIO budeme určitě sledovat i v tomto roce.

 

Ibranovski

Ibranovski

Už v pouhých 20 letech má tento slušně vypadající klučina za sebou vydání songů u Doorn Records, Spinnin a Smash The House. V roce 2014 jsme ho mohli vidět hrát na Tomorrowlandu a Dimitri Vegas o něm řekl, že to je umělec, kterého určitě stojí za to sledovat.

 

Redondo

Redondo

Další nizozemské duo DJs a producentů, kteří si říkají Redondo, Vás přímo nakazí svými veselými beaty. Jejich funky, deep a tech-house tóny můžete slyšet například ve skladbách jako „Sunshine“ nebo „Something Else“, které si oblíbil i Tiësto, Oliver Heldens, R3hab, Sander van Doorn a mnoho dalších.

 

Dave Till

Dave Till

Dave Till je Belgičan, kterého objevila velice dobře známá dvojice Dimitri Vegas & Like Mike. Jako člen Smash The House spolupracoval v roce 2013 například s Blasterjaxx a vydal i řadu děl na Smash The House Records. Dave Till byl také vybrán k zahajování tour Dimitri Vegas & Like Mike’s Bringing Home The Madness v Antverpách a Mexico City.

Zdroj: turnupthebass.net, soundcloud.com