V sobotu 25. listopadu 2017 se uskuteční zbrusu nová edice Transmisison festivalu, který je na české scéně již 12 let. V jednom z nejmodernějších multifunkčních míst v Evropě a to v pražské O2 areně se propojí kouzlo taneční hudby s neobyčejnou vizuální show.

Pro zdolání překážek každodenního života a pro dosažení vytoužených cílů, musíme často hledat energii hluboko ve svém nitru. Tato energie má nepoznané hranice a je rovna síle ducha statečného bojovníka! Stačí ji jen objevit a správně využít. Vydejte se s námi na vzrušující cestu nejznámějšími civilizacemi bojovníků a pojďte společně najít to, co každý nosí skryté v sobě.

United Music vám přináší nezapomenutelnou show ‚The Spirit of the Warrior‘, která díky množství laserů, světel a speciálních efektů ve vás zanechá silný zážitek, pohltí vaše smysly a pomůže najít v sobě ducha bojovníka. To vše s doprovodem nejlepší taneční muziky od světových DJs v pečlivě vyskládaném line-upu.

Line-up (v abecedním pořadí)

ALY & FILA – Miláčci domácího publika představí energickou i melodickou stránku trance.
COMING SOON!!! –
Izraelské psytrance duo naváže na loňský úspěch setu Vini Vici a na závěr nebude dav vůbec šetřit.
DRIFTMOON – Slovenský DJ a producent zahájí večer se speciální ‘Ceremonií bojovníků‘.
FERRY CORSTEN PRESENTS GOURYELLA 2.0 – Vedlejší projekt Ferryho Corstena – Gouryella otevře novou kapitolu.
MARKUS SCHULZ PRESENTS DAKOTA – Audiovizuální show projektu Dakota s názvem ‚The Nine Skies‘ představí neoficiální rezident Transmission festivalu.
PURPLE HAZE –
Legenda taneční scény Sander van Doorn oživí svůj progressive alias, se kterým vystupuje jen na největších festivalech světa.
SIMON PATTERSON –
Návrat po dlouhých sedmi letech na Transmission festival s tech trance setem ostrým jako břitva.
SUPER8 & TAB –
Velká premiéra finského dua na Transmission festivalu.
THOMAS COASTLINE – Zahřívací warm-up set už tradičně v rukou českého DJe a producenta.
VISION IMPOSSIBLE – Holandský tým VJs se tradičně ujme spektakulárních projekcí, vizualizací a jednoho z vrcholů noci – Transmixu, což je speciální hudební mix se  synchronizovanou světelnou, laserovou a pyro show.

Nechte se unést za hranice všedních dní! Transmission festival je dnes jednou z nejokázalejších akcí taneční hudby, která přitahuje fanoušky z více než 60 zemí do pražské O2 areny, aby zde společně prožili tento neobyčejný zážitek. Show ‚The Spirit of the Warrior‘ uvidíte 25. listopadu 2017 v Praze exkluzivně jako první, protože Transmission festival s tímto tématem zavítá v roce 2018 do Bangkoku, Melbourne a dalších zajímavých lokalit.

Vstupenky zakoupíte v síti Ticketportal na webu Transmission festivalu. Aktuálně jsou v prodeji základní vstupenky s přístupem na taneční plochu a přilehlé tribuny za 1399Kč. Dále jsou k dispozici Golden Tickety s přístupem na taneční plochu a do klubového patra s cateringem za 4900Kč. Goldfingers VIP vstupenky jsou beznadějně vyprodány. Cestovní balíčky s hotelem jako i všechny další informace najdete na Transmission events. Věková hranice pro vstup na Transmission festival je 18 let.

TRAILER 2017: https://youtu.be/i_0M_oHZ16s 
AFTERMOVIE 2016: https://youtu.be/j1vi1SToD5M

Pokud se chystáte do Prahy na celý víkend, máte možnost se zúčastnit i oficiální Pre-party, která se bude konat v klubu Mecca v pátek 24. listopadu. Line-up zveřejníme v průběhu října.

Připravte se na Transmisison festival a přiďte vyzbrojeni novým merchem!

Přidejte se k Transmission festivalu na sociálních sítích:
Facebook událost
Facebook stránka
Instagram

#TMPRG17