V sobotu 12. října 2019 se uskuteční nová edice Transmission Festivalu. V jednom z nejmodernějších multifunkčních míst v Evropě, v pražské O2 areně, se propojí kouzlo taneční hudby s neobyčejnou vizuální show!

Vydejte se s Transmission Festivalem na vesmírnou odyseu! Zavřete oči, zapomeňte na všechny starosti a nechte se unášet do neznáma. Představte si, že startujete vesmírnou loď, vznášíte se ve stavu beztíže, letíte rychlostí světla, poznáváte záhady černé díry, nebo ohýbáte časoprostor! To vše zažijete už v sobotu 12. října, kdy se vydáte na cestu do jiné dimenze s Festivalem Transmission: ‚Another Dimension‘.

Transmission ‚Another Dimension‘ ve vás díky množství spektakulárních laserů, úžasné světelné show, úchvatným speciálním efektům a masivnímu Funktion One Vero zvukovému systému zanechá silný zážitek a pohltí vaše smysly. Objevíte nové horizonty v doprovodu nejlepší taneční hudby předních světových DJs, v pečlivě sestaveném line-upu.

Line-up (v abecedním pořadí)

BLASTOYZ
COSMIC GATE
DARREN PORTER

GIUSEPPE OTTAVIANI PRESENTS LIVE 2.0
KEY 4050

MARLO
FERRY CORSTEN PRESENTS SYSTEM F
THOMAS COASTLINE
VISION IMPOSSIBLE

Nechte se unést za hranice všedních dní a všeho obyčejného! Transmission Festival je dnes jednou
z nejvelkolepějších akcí taneční hudby, která láká fanoušky z více než 70 zemí světa do pražské O2 areny, aby zde společně sdíleli tento neobyčejný zážitek.

Vstupenky na Transmission Prague 2019 jsou sice momentálně vyprodané, ale v září se očekává uvolnění vstupenek od členů klubového patra O2 areny. Přidejte se na tzv. waiting list a nezmeškejte svou jedinečnou šanci zažít premiéru nové show.

Pokud chcete zažít skvělý a ničím nerušený večer, doporučujeme vám si s předstihem
zaplatit e-locker s pin kódem, který plní funkci šatny a máte ho k dispozici nonstop během celé noci.

Minimální věková hranice pro vstup na Transmission Festival je 18 let.

#TMPRG19

Transmission ‚Another Dimension‘
12.10.2019
O2 arena Praha

Více info:
www.FB.com/TransmissionFestival
www.transmissionfestival.com