„Probuďte v sobě své spící já!“ – to je ústředním tématem letošního Transmission Festivalu, který se uskuteční 27. října v pražské O2 areně.

Transmission Festival představuje trailer letošního tématu ‚The Awakening‘! Celé téma bude mít několik kapitol. V sobotu 27. října se v pražské O2 areně vydáte na cestu magickým lesem, knihovnou moudrosti, křišťálovým chrámem a dalšími prostředími, která vás provedou skrytými zákoutími lidské mysli. Poznejte nepoznané, zažijte nečekané a probuďte v sobě své spící já!

Line-up vystupujících DJs je více než pestrý:

ABOVE & BEYOND
Návrat trance legendy po dlouhých 7 letech na pražský Transmission Festival! Nenechte si ujít představení nejnovější desky „Common Ground“.

GRUM
Skotský producent Grum poprvé představí svůj charakteristický progressive trance v České republice.

ILAN BLUESTONE
Další zástupce zvuku Anjunabeats (labelu Above & Beyond), který stejně jako Grum vystoupí na pražské edici poprvé!

LIQUID SOUL
Návštěvníci pražského Transmission Festivalu psytrance milují. Těšte se energický set s pořádnou nadílkou laserů!

MARKUS SCHULZ
Po roční pauze, kdy vystoupil se svým tech-trance aliasem „Dakota“, je zpátky jako Markus Schulz. Očekávejte úderný trance s krásnými vokály a představení nové hymny festivalu – „The Awakening“!

PAUL VAN DYK
Premiéra na Transmission! Máme obrovskou radost, že legenda taneční hudby a autor hitů „For An Angel“, „Nothing But You“, nebo „Let Go“ vystoupí na Transmission stage vůbec poprvé!

THOMAS COASTLINE
Warm-up setu se ujme už popáté v řadě oblíbený český DJ a producent Thomas Coastline!

VINI VICI
Obří úspěch závěrečného setu v roce 2016 se zapsal do historie Transmission Festivalu. Videoset do dnešního dne shlédlo téměr 5 milionů lidí a tak byl návrat Vini Vici jen otázkou času.

VISION IMPOSSIBLE
Jedním z hlavních faktorů každého Transmission Festivalu jsou i projekce a vizualizace. Těch se už tradičně ujmou přední tvůrci audiovizuálních zážitků z Holandska.

Splň si své sny a ponoř se do noci plné světelných a laserových efektů! Show ‚The Awakening‘ zavítá příští rok do celého světa a vy máte jedinečnou možnost zažít ji jako první!

Vstupenky jsou právě v prodeji v síti ticketportal ve dvou kategoriích:

– Regular Ticket pro vstup na hlavní plochu a přilehlé tribuny, v ceně 1590 Kč / 59,50 € + poplatky.
– Golden Ticket s nejlepším výhledem na show a občerstvením zdarma, v ceně 4990 Kč / 185 € + poplatky.
– Rovněž jsou na prodej i cestovní balíčky s hotelem a vstupenkou zde. Goldfingers VIP Tickety jsou beznadějně vyprodány.

Věková hranice pro vstup na Transmission Festival je 18 let.
Více informací na www.TransmissionFestival.com

#TMPRG18