transmission

Závěrečné přípravy velkolepé show Transmission ‘The Creation’ jsou v plném proudu. Níže naleznete důležité informace, díky kterým prožijete ničím nerušený zážitek.

BEZPEČNOST NÁVŠTĚVNÍKŮ

Bezpečnost našich fanoušků a návštěvníků byla, je a vždy bude na prvním místě. Při vstupu do arény probíhá bezpečnostní kontrola za pomoci bezpečnostních rámů a zařízení RTG. Zajištění bezpečnosti objektu O2 areny je detailně řešeno Směrnicí bezpečnosti arény. Před každou akcí je také informována i policie ČR, která se řídí dle zákona. V nedávném prohlášení policie ČR bylo zmíněno, že její jednotky jsou v těchto dnech v plném nasazení, aby zajistily bezpečnost veškerých konaných a plánovaných akcí v O2 areně.

PRE-PARTY S TRANSMISSION VSTUPENKOU V PÁTEK 20.11. ZDARMA

Transmission víkend startuje už v pátek večer a to na oficiální pre-party v klubu Mecca. Se vstupenkou na Transmission je vstup do klubu do 23:30 zdarma. Mecca má omezenou kapacitu a proto doporučujeme přijít včas, abyste se dostali dovnitř, to samé platí i pro guestlist. Po dosažení kapacity (1.200) bude platit pravidlo ,,1 ven – 1 dovnitř“. Pokud opustíte klub, nemůžete hned potom zpět dovnitř. Pro více informací a line-up navštivte stránku události: Pre-party Transmission 2015

ČAS OTEVŘENÍ ARENY – VCHODY

Brány O2 areny se otevřou ve 20:00. Hrát se začíná ve 20:00, opening show je ve 21:00 hodin. Transmission končí v 06:00. Hlavní vchod pro držitele základních vstupenek najdete na severní straně. Držitelé VIP vstupenek mají přístup do O2 areny přes vchod č. 1 na severní straně. Držitelé Golden Tickets mají vstup č. 9 na severní straně Viz. mapa. Vstupenku můžete použít pouze jednou na vstup do O2 areny – není možné akci opustit a opět se vrátit.

VSTUPENKY

VIP vstupenky jsou vyprodané. Posledních 1500 základních vstupenek je k dispozici

na www.transmission.cz a v síti Ticketportal. Pokud nebude vyprodáno, tak si bude vstupenky možné také zakoupit v den akce, a to od 10:00 ráno po celou noc do 5:00 dalšího dne na pokladnách O2 areny. Poslední Golden vstupenky mohou být také zakoupeny v O2 areně – na vstupu č. 10. Platba probíhá v Kč, Eurech a kreditními kartami. Abyste se vyhnuli pozdějším nedorozuměním, vřele vám doporučujeme zakoupit vstupenky pouze prostřednictvím oficiální prodejní sítě.

VÝMĚNA PAYLOGIC E-TICKETŮ

E-tickety od Paylogicu musí být vyměněny za originální Ticketportal vstupenky na pokladnách Paylogic na severní straně O2 areny Viz. mapa. Vstupenky si můžete vyměnit od 17:30 do 05:00.

GUESTLIST

Guestlist najdete na pokladně č. 5, která bude otevřená od 19:00 do 05:00. Viz mapa.

DRŽITELÉ TRANSMISSION TETOVÁNÍ A TRANSMISSION AMBASSADOŘI

Pokud máte TM tetování, nebo jste ambassadorem, najdete svou akreditaci na vchodu č. 31. Poté, co předložíte svůj doklad totožnosti a poté, co si zkontrolujeme pravost Vašeho tetování (neplatí pro ambassadory), budete vpuštěni do arény. Vchod č. 31 bude otevřen od 20:00.

FOTOGRAFOVÉ A PRESS AKREDITOVANÍ

Fotografové a mediální partneři naleznou své akreditace u vchodu č. 31. Po kontrole dokladu totožnosti budete vpuštěni do areny. Vchod č. 31 bude otevřen od 20:00.

ŠATNA

Šatna pro majitele běžné vstupenky stojí 50 Kč nebo 2 Eura a nachází se ve 4. patře O2 areny. Dostanete se k ní přes eskalátory v severním foyer. K dispozici je omezené množství (600) skříněk, do kterých se vejdou 4 bundy. Pronájem skříňky stojí 200 Kč / 10 EURO + 100 Kč /5 EURO depozit, který bude vrácen při vrácení klíče. Do své skříňky pak máte přístup celou noc. Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přijít včas, abyste měli možnost pronajmout si skříňku. Ohledně ztracených věcí, či reklamací po akci nás prosím kontaktujte na následujícím tel. čísle:

+420 608 966 865.

VIP ŠATNA

VIP šatna se nachází v přízemí v severním foyer a je zdarma pro držitele VIP vstupenky. Tato šatna má omezenou kapacitu. Viz mapa.

ZTRÁTY A NÁLEZY

Ztráty a nálezy budou po celou dobu akce na info stánku. Viz mapa.

PLATBY V O2 ARENĚ

Platby v O2 areně jsou přijímány v hotovosti v Kč a Eurech. V severním foyer areny se nachází bankomat. Viz. mapa.

TRANSMISSION OBLEČENÍ A DOPLŇKY

Stánek s Transmission Merchandise najdete za info stánkem. Viz mapa. K dostání budou trička, čepice s logem Transmission, brýle atd.

BOOKLET

Po vstoupení do O2 areny všichni návštěvníci mohou získat Transmission brožuru, která zahrnuje časový rozvrh vystoupení umělců, mapu a další zajímavý obsah.

HLADINA HLUKU

Hladina hluku se na akci pohybuje mezi 102 a 105 decibely. Abyste si chránili svůj sluch, doporučujeme vám vzít si špunty do uší.

MINIMÁLNÍ VĚK

Minimální věk pro vstup na Transmission je 18 let. Více info v návštěvním řádu O2 areny.

TOALETY

O2 arena nabízí dostatek toalet, které jsou k dispozici zdarma. Pro VIP hosty jsou k dispozici také VIP toalety, které se nachází na západní straně, poblíž KARE VIP Lounge.

PARKOVÁNÍ

Pro parkování můžete využít parkoviště, které se nachází v bezprostřední vzdálenosti O2 areny. Přečtěte si pečlivě informace o parkování.

TAXI

V průběhu celé noci budou před O2 arenou stát vozy taxislužby. Najdete je poblíž hlavního vchodu v ulici Ocelářská.

VEŘEJNÁ DOPRAVA

O2 arena se nachází v ulici Českomoravská č. 2345/17, Praha 9. Vedle O2 areny je stanice metra ”Českomoravská”. Dále zastávka tramvaje a autobusu. Vlakové nádraží “Praha –Libeň” se nachází v pěší vzdálenosti od areny. Více info o dopravě na a z areny najdete zde.

FOTKY A VIDEO

Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na Transmission, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty / GoPro kamery. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) a videokamery mohou používat pouze speciálně akreditovaní. Akreditace pro letošní edici jsou již ukončené.

KOUŘENÍ

Kouření je v O2 areně povoleno pouze na vyhrazených místech. Viz mapa. V případě porušení zákazu kouření může pořadatelská služba vyvést návštěvníka, který tento zákaz porušil, z prostor O2 areny bez náhrady.

NENÍ POVOLENO !!!

Do O2 areny je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé ani měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, laserová ukazovátka, hole, tzv. selfie tyče a teleskopické hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty, a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat bezpečnost návštěvníků akce. Oblečení anebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Celé dění před akcí, během akce a po akci můžete také sledovat prostřednictvím následujících kanálů: Facebook Transmission Twitter Transmission Instagram Transmission

Nezapomeňte používat hashtag: #TM15PRG

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

V případě dalších dotazů se podívejte nejprve do sekce ČASTÉ OTÁZKY na našem webu, nebo nám zašlete e-mail na adresu transmission (zavináč) unitedmusic.cz či zprávu na Facebookovém profilu

Transmission.

TIME-TABLE

20:00 | OTEVŘENÍ

20:00 | Thomas Coastline (warm up)

21:00 | Driftmoon & Kim Kiona & Koen Herfst & překvapení

22:00 | Jorn van Deynhoven 23:00 | Andrew Rayel

00:10 | Transmix by Airwave 00:30 | Markus Schulz 02:00 | Aly & Fila

03:30 | Bryan Kearney 04:45 | Marlo

06:00 | KONEC

Večerem provází: MC Da Silva

PŘEJEME VÁM, ABY PRO VÁS BYLA LETOŠNÍ TRANSMISSION ÚŽASNÝM ZÁŽITKEM!