PICGENERAL600x315

Transmission je samozřejmě nejznámější jako mezinárodně uznávaný trance-festival. Tato fantastická show se koná každý rok v pražské O2 areně. Největší indoor akce svého druhu ve střední Evropě je často považována za duchovního nástupce legendární Trance Energy a také událost, která si nárokuje místo na “bucket listu” každého milovníka trance!

Vzhledem k tomu, že se tyto úžasné akce nekonají každý víkend, rozhodli jsme se Vám vyplnit i ostatní víkendy v roce. Transmission Vám s potěšením oznamuje uvedení své nové rozhlasové show. Vysílání probíhá každou neděli (19:00 SEČ / 13.00 EST / 18,00 GMT) na DI.FM. Každá nová epizoda přináší přehled toho nejlepšího, co se v týdnu odehrálo v trance music, a mnohem, mnohem více.

Show zahrnuje guest mixy (Transmix), klasické živé sety z Transmission, Transmission throwback, Transmission TUNE, speciály věnované albům, rozhovory a mnoho dalšího. Show měla premiéru minulou neděli 15. února 2015, a první guest mix byl od člověka, který je podle mnohých ztělesněním samotné Transmission: pan Markus Schulz!

Pokud Vám show unikla, nemusíte se bát! Epizody si můžete znovu poslechnout na Spotify, na iTunes je také k dispozici podcast. Zapojení se do show už nemůže být jednodušší! Diskutujte o hudbě, napište nám svůj názor a posílejte nám dotazy nebo Vaše demo prostřednictvím sociálních sítí Transmission nebo na Transmission webu.

Zůstaňte naladěni a připravte se na to nejlepší z trance a progressive. Změňte svůj domov v taneční parket.
Tohle je Transmission radio.

Pokud Vám kterákoliv epizoda unikne, můžete si ji zpětně poslechnout na kanálech Spotify a iTunes. Nezapomeňte kanály odebírat.
Spotify: http://bit.ly/TMRadioSpotify
iTunes: http://bit.ly/TMRadioiTunes

Hashtag: #TMRadio

transmission-radio.com
facebook.com/Transmission.official
instagram.com/transmissionofficial
twitter.com/TransmissionUM