Společnost Pioneer představila transparentní mixážní pult DJM-900NXS2 a přehrávače CDJ-2000NXS2. Sestavu navrhl Virgin Abloh, a aktuálně není určena k prodeji. Speciální edice je totiž připravená pro výstavu umělců a módních podnikatelů Figures Of Speech, která se koná v muzeu současného umění v Chicagu od 10. června do 22. září.

Ačkoli to zatím vypadá, že jde o umělecký kousek, který není určen k prodeji, tak společnost Pioneer tuto možnost zatím nedementovala. „Jiný zvuk v DJingu. Jedná se o nový způsob, kdy hudební technologie a lidská interakce vytvoří jiný výsledek“. – prohlásila firma k uvedení těchto strojů.

To však není první zajímavý design mixu a přehrávačů, které firma představila. Nedávno jste možná zaznamenali obrázek od Benjiho B, který ukázal „devítikilo“ v bílé barvě s červenými knoby.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

PIONEER DJ c/o VIRGIL ABLOH™️⁣ ⁣ Go beyond the music. Genre-bending artist and world-renowned fashion designer @virgilabloh has reimagined the design of our #CDJ2000NXS2 and #DJM900NXS2.⁣ ⁣ His non-labeled “TRANSPARENT” renditions of our classic models are intended to inspire a “different sound while DJing. And perhaps a new way for music technology and human interaction to equal a different result.”⁣ ⁣ From June 10th until September 22nd, the models will form a part of his debut museum exhibition entitled “Figures of Speech” at the @mcachicago.⁣ ⁣ The exhibition is the first to look at Abloh’s work that transcends industries, connecting music, fashion and architecture.⁣ ⁣ Explore more in our #linkinbio. ⁣ ⁣ #TRANSPARENTNXS2 #PioneerDJ #VirgilAbloh #MCAChicago

Příspěvek sdílený Pioneer DJ Global (@pioneerdjglobal),