V úterý 25. dubna odstartoval v pražském The Monkey Baru další ročník DJské soutěže Desperados DJ N0.1. Na zahajovací launch party dorazilo přes 120 hostů. Nechyběly osobnosti taneční scény jako Tokátko, Saxofrancis anebo DJ Subgate. Dorazila i řada influencerů jako Tomáš Chlup, Freescoot, modelka Bára Zavadilová nebo vítěz loňské řady reality-show Survivor Vladimír Čapek.

Zástupci ÓČKO TV v čele s moderátorkou Veronikou Blažkovou představili koncept seriálu, který nabídne pohledy do zákulisí hledání dalšího DJského talentu. „Účastníci budou muset prokázat svoje skills a to jak v hudební tvorbě, tak i ve schopnosti prezentace za DJ pultem,” vysvětlil programový šéf Óčka Alexandr Guha. Všechny finalisty proto čekají různé výzvy, coaching ve Vinyl Bar DJ School, rozhovory v éteru radia Fajn, které je partnerem projektu, a také hraní na festivalu Beats for Love. Hlavní část seriálu se ale bude odehrávat na party ostrově Ibiza, kam vyrazí dva finalisté, kterým se podaří zaujmout svojí show na finálové party v klubu Duplex 7. září. Z Ibizy si pak vítěz přiveze svůj nový profesionálně vyprodukovaný track a videoklip.

Na úterní akci zahrál svůj set DJ Chris Sadler, jeden z porotců letošního ročníku soutěže, a DJ VIIITO,  vítěz toho předchozího. Oba DJs přinesli do venkovních prostor The Monkey Baru letní energii, na kterou se můžeme díky projektu těšit. „Soutěž dává možnost vyniknout v tomhle nasyceném trhu DJů a opravdu vás dostane o několik levelů výš,“ zhodnotil VIIITO a dodal: „Vyzývám všechny lidi, kteří chtějí něco dokázat ve své kariéře, aby se zúčastnili, jsou v tom velcí partneři a velká jména, takže natočte své sety a buďte příštím DJem číslo jedna!“

Poslat svůj set a bude možné po celý květen na webu www.djno1.cz