Trick or Threat se se začátkem nového roku pustili do nové etapy své existence. Změnilo se složení týmu, přišly nové výzvy a Trick or Threat míří na pódia.

Celý projekt prochází obrovskými změnami, kterých není vůbec málo. Nejdůležitějším milníkem je start nové rezidentní noci „Secret Session“ v klubu Duplex. Po letech, kdy měl T.o.T. spíše studiový charakter ho teď na pódiích uvidíte podstatně častěji.

„Trick or Threat byl vždy spíše studiový projekt, který vystupoval příležitostně na větších stagích na festivalech a v elitních klubech, jako je právě Duplex. Když ale přišla možnost nastartovat vlastní pravidelný event, nemohli jsme odmítnout. Na taková místa se chceš vracet pravidelně.“ říká speaker projektu Matěj. I proto se kluci rozhodli začít plnit bookingový kalendář na další měsíce.

Druhou výraznou změnou je absence třetího člena. „Adam se po dlouhých letech ve trojčlenném týmu rozhodl vykročit trochu jiným směrem, shit happens,  brečet jsme nezačali. Radši jsme začali makat. Na papíře je nová lyrika a vznikají první nástřely nového Trick or Threat soundu, který půjde do světa v druhé půlce roku.“ dodává Vojtěch.

S novou etapou tedy přichází i nové výzvy. Rok 2019 bude pro Trick or Threat přelomový. A to i přes to, že kluci mají za sebou klipy se statisíci zhlédnutími a jejich singly jste mohli slyšet  v předních českých i slovenských rádiích. „Přední příčky českých hitparád už jsme zažili. Přišel čas si hudbu užít zase i s live publikem. Není to restart, je to jen další krok správným směrem.“ shodují se.

Jejich vystoupení je jiné, než na co jsou lidé v klubech zvyklí a to hlavně díky spolupráce DJe a speakra. Toto spojení je na českou scénu dost netradiční.  Podle ohlasů partypeople je to ale žádané osvěžení na českých pódiích.

„Hype, energie a párty bez ohledu na pravidla. Bez ohledu na to, jestli se  na vás někdo blbě dívá, nebo ne.  To je to, čím se snažíme řídit. Chceme, aby to bavilo lidi i nás samotné. Chceme do toho přinést trochu nadsázky a nadhledu“ dodává Matěj.

Stavte se na další pokračování noci Secret Session by Trick or Threat v pražském klubu Duplex. Celá rezidence se nese v duchu tajemna, masek a temné energie. Trick or Threat a jejich hosté vystoupí už 19. Dubna.