Trinity 2015 banner

První ročník festivalu elektronické hudby Trinity se uskuteční 24. dubna 2015 v nově zrekonstruovaném Trojhalí Karolina v centru Ostravy. Pořadatelé již oznámili tři headlinery, a těmi jsou dva nizozemští DJs, Justin Prime a Jordy Dazz, a spolu s nimi Marcus Schossow ze Švédska!

A kdo že je Justin Prime? Je to holandský progressive a electro house DJ a hudební producent. Začal produkovat hudbu v roce 2001, zaměřuje se na techno a hardstyle styly. Justin získal celosvětovou pozornost, když vydal Cannonball se Showtek v roce 2012. V současné době pracuje na scéně s několika špičkovými umělci v hudebním průmyslu. Má také své vlastní digitální médium „Limitless Radio“, které je dostupné po celém světě. Justin spolupracoval s Tiëstem, Showtek a Sidney Samsonem, remixoval také pro Jennifer Lopez, Rihannu, David Guettu, Flo-Ridu a spolupracoval se zpěvákem Bonem z U2. Jeho kolega Jordy Dazz, který pochází z nizozemského Tilburgu, vydal svůj první DJ set v 15 letech a díky tomu se teď za gramofony pohybuje nějaký ten pátek. Jeho největší úspěchy sahají až ke spolupráci s DJ Tiëstem či Hardwellem. Díky tomu sklidil nadšení po celé klubové scéně v Nizozemí. Zahrál si na shows po celém světě, namátkou můžeme vypíchnout Heineken Music Hall společně s Tiëstem, hrál také na Ibize a v Kanadě. Věnuje se převážně elektronické taneční hudbě. Posledním zmíněným je Marcus Schossow, nadaný švédský DJ a producent elektronické hudby žijící v Helsingborgu ve Švédsku. Jeho hudební žánry jsou progressive house, progressive trance. Marcus si vytvořil světové renomé v roce 2007 hitovkou Mr. White a od té doby vydal nespočet úspěšných tracků a remixů, mnohé na svém labelu Tone Diary. Nyní patří ke světové špičce a nemůže chybět na žádné větší akci.

Trinity EDM festival není jen o jediném stylu hudby, je to festival, který nabídne průřez elektronickou scénou. Ať už to bude house, progressive, big room nebo trance, jsou to všechno styly, které mají lidé rádi, a které se budou snažit pořadatelé do Ostravy přivést. A proč taky ne? Každý styl hudby může být fajn, pokud je správně prezentován.

V rámci festivalu se vám představí také špičky CZ/SK scény. Těšit se můžete na DJ EKG B2B Milan Lieskovský /SK/, nFiX & Candice /CZ/ a Thomase Coastlinea /CZ/.
Vstup na akci je od 16 let.

Vstupenky exkluzivně v sítí Ticketpro.

http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/tanecni-elektronicka-hudba/1530539-trinity-edm-festival.html

FB event https://www.facebook.com/events/747979831960404/?fref=ts