Trinity DJ Contest

Trinity Festival DJ Contest
Na základě velkého množství dotazů Vám přinášíme DJ Contest. Soutěž pro začínající, ale take profesionální DJs, kteří mají chuť zahrát si na tomto ostravském Festivalu. Vítězný DJ dostane možnost vystoupit a zahrát hodinový set na hlavní stagy Trinity Festivalu a vystoupit tak před světovými DJs a CZ / SK špičkou.

PODMÍNKY CONTESTU:
1. Hudební styl: EDM – Electro / Progressive / Tech / Deep / House / Trance.
2. Set o délce minimálně 30 minut.
3. Set pojmenuj TRINITY FESTIVAL CONTEST MIX a jako cover použíj obrázek použitý k tomuto článku “Trinity Festival DJ Contest”.
4. Svůj set nahrej na Soundcloud, nebo Mixcloud.
5. Své DJ jméno, informace o sobě (telefoní kontakt, kolik máš let, jak dlouho hraješ) a link s odkazem na set umístěný na Soundcloud/Mixcloud zašli na náš mail djcontest@trinityfestival.cz

Registrace do DJ Contestu pomocí mailu bude probíhat od pátku 13.3.2015 17:00 do pátku 20.3.2015 23:59. Na registrační maily po tomto datu nebude brán zřetel.

DJ Contest bude probíhat pomocí DJ Contest aplikace od soboty 21.3.2015 18:00 do pátku 17.4.2015 23:59. Pomocí této aplikace budou mít fanoušci možnost poslechnout a zhodnotit DJe a jeho výběr hudby který se jim líbí. Vítězný DJ, který bude mít možnost odehrát jednu hodinu na Trinity Festivalu bude vyhlášen v neděli 19.4.2015 v podvečer.

Soutěžící, kteří použijí pro získání hlasu služby typu “klikací farmy”, nebo jiné techniky/služby které nejsou FairPlay vůči ostatním účastníkům budou diskvalifikováni. Buďte féroví wink emoticon

Přejeme Vám hodně štěstí a těšíme se na výherce!
Team Trinity Festival

* Pořadatel neproplácí náklady spojené s dopravou, vystoupením, ani ubytováním.