dreamland, brno

13.3.2015
Dreamland Generation
Brno – Výstaviště, Pavilon G2
Line-up: Showtek, MOTi, Jordy Dazz, Dzeko & Torres, Tujamo

Vstupenky: http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_event_tr?event_id=110611&code=TICKET&language=2

Zavedený partykoncept Dreamland chystá v brněnském pavilonu G2 velkou událost. Dne 13.3.2015 se můžete těšit na přední jména elektronické taneční scény, skvělou show, výborný zvuk a našlapanou atmosféru. Dopomoci k tomu mají jména, která jsme představili již v minulých týdnech: Showtek MOTi, Jordy Dazz či Dzeko & Torres. Tím ale výčet oznámených DJs nekončí a my máme tu čest představit další potvrzené jméno – Tujamo!

Německý DJ a producent svou lásku k hudbě objevil již na základní škole, kdy začal s hudbou všemožně experimentovat. První produkci pak začal tvořit v roce 2006 a začal sbírat své první zkušenosti. Jeho skladby poznáte prakticky okamžitě, když totiž udeří první rázné beaty a pronikavá melodie, tak víte, o čí track jde. K jeho největším hitům patří jednoznačně skladby WHO, Boneless, Hey Mister a v poslední době i jeho kolaborace s Belgičany Dimitri Vegas & Like Mike s názvem Nova.

Kromě populární produkce se Tujamo může pyšnit i svými DJskými sety. Jeho jedinečný sty,l ve kterém kombinuje tvrdé dropy se silným základem, dávají tanečnímu parketu potřebnou energii. Díky tomu vzniká skvělá atmosféra, kterou okusili fanoušci po celém světě. Vystupoval například na hvězdném festivalu TomorrowWorld v Atlantě, kam dostal pozvánku od samotného mentora velkých hvězd – Laidback Luka, či skvělém brazilském klubu Green Valey. Tujamo tak nepochybně tvoří jednu z největších senzací aktuální taneční scény a my jsme rádi, že bude součástí naší velkolepé akce.