Calvin Harris – Only Open Air Festival
08. 08. 2014, 17:00 – 05:00 Incheba Expo Praha
Calvin Harris, R3hab, Mark Knight…

Denní část Only Open Air Festivalu, kde vystupují Calvin Harris, R3hab a Mark Knight, je již téměř kompletní. Kdo si ale myslí, že tímto se seznam hvězd vyčerpal, tak je rozhodně na omylu. Festival nabídne ve své indoor části v Průmyslovém paláci, která začíná ve 22:00, minimálně 4 zahraniční jména, která mají zásadní podíl na tom, jak se vyvíjel a utvářel žánr, za kterým si stojí. Všechny umělce odhalíme 5. května oficiálních stránkách festivalu: www.facebook.com/OnlyOpenAir

ARTIST 1: První jméno patří k těm, které jsme v ČR mohli slyšet poprvé před více jak dvanácti lety ve spojitosti s prvním velkým tanečním festivalem v ČR. Od našich hranic to k nám nemá daleko a jeho jméno se řadí k velkým pojmům světové taneční scény. Jeho záběr od housu až k technu je obdivuhodný. Loni vydal po delší době nové album.

ARTIST 2: Druhé jméno bude žánrové překvapení. V ČR jsme měli možnost zažít i vystoupení, kde tito pánové neváhali sáhnout i po živých nástrojích. Nutno však dodat, že bez „elektroniky“ by to nebylo ono.

ARTIST 3: Pioneer si vždy vybíral své ambasadory pro svou techniku velmi pečlivě. Jedním z těch, kteří jsou s touto značkou dlouhodobě spjati, je i tento na první pohled skromný a technicky až přepečlivý DJ a producent v jedné osobě. Kdo má rád např. Sashu, určitě si dopřává do svých uší i jeho.

www.celebration.sk
www.ticketportal.cz