Ultra Europe – přední světový festival, se znovu příští rok uskuteční v chorvatském Splitu na stadionu Poljud, a to v termínu 12 – 14. Července 2019. Aktuálně se již spustil předprodej vstupenek, který zajišťuje tu nejnižší možnou cenu.

VSTUPENKY ZDE

Destination Ultra 2019
11 července – Destination ULTRA Opening Party at Hemingway, Split
12-14 července – ULTRA Europe at Poljud Stadium, Split
15 července – Brač Regatta at 585 Club, Zlatni Rat Beach, Bol, Brac
16 července – ULTRA Beach Hvar at Hotel Amfora Grand Beach Resort, Hvar
16 července – RESISTANCE Hvar at Carpe Diem Beach Club, Pakleni Islands
17 července – RESISTANCE Vis at Fort George, Vis

Ultra Europe není jen třídenní mainevent na stadionu, ale dokonce týdenní mejdan, který má několik akcích, a to dokonce na čtyřech různých ostrovech. Vše proběhne v termínu od 11. Do 17. Července a vše začíná na Opening party v Hemingway ve Splitu, kde se očekává kvalitní techno lineup. Následuje třídenní hlavní akce na stadionu, kde se protočí až 120 tisíc lidí z celého světa.

Party pokračuje na Brač Regatta v klubu 585, kde bude až 5 tisíc lidí. Vyprodaná akce se očekává i na Ultra Beach v Hvarat the Hotel Amfora Grand Beach Resort. Do toho budou i další denní akce. Je toho hodně. Pro více informací doporučujeme se podívat přímo na stránky Ultra.

Co se týče vstupenek, tak na celý týden vyjde jeden lístek na 349 Euro, pokud chcete na mainevent, tak tam se aktuálně vyprodala první vlna za 139 Euro a k mání je vlna druhá za 149 Euro. Více informací pak hledej tady https://ultraeurope.com/tickets/2019/