3… 2… 1… ULTRA EUROPE JE TÉMĚŘ TADY! OFICIÁLNÍ COUNTDOWN V DUPLEXU! 14. 6. 2014

Zbývá už jen pár dnů do začátku ULTRA EUROPE 2014, a tak nastává čas na odpočítávání! Nadšení pro největší festival svého druhu dokazuje DUPLEX svým řádným a jedinečným oficiálním countdownem a také jediným v celé Evropě!

11. července je tak blízko, ale také dost daleko, protože se tohoto data nikdo z nás nemůže dočkat. Co takhle rozehřívací kolo na decentní srovnání všech nervů pro přicházející ULTRA EUROPE??

Tvrdě jsme pracovali na výběru interpretů a žánrů, jak udělat letošní countdown ještě větší a lepší!

Ty správné tracky ve správném čase Vám naservíruje hlavní host večera PHILIPPE LEMOT, jehož první sólové EP „Meamoro“ šel rovnou do TOP30 německých Dance Charts a je podporován mnoha velkých DJs. Philippe Lemot – vycházející hvězda na nebeské scéně house music.

SUYANO (Holandsko)
“WHAT!?” Slyšeli jste tento nový track Suyana ve spolupráci s Klaas Pel? Nyní debutuje jeho první turné v Číně a do toho stíhá vydávat takové tracky! Jeho sety jsou plné energie a mají jedinečný styl. který se točí kolem tech/groovy, progressive a electro house v závislosti na tom, kde a pro koho hraje!

CHRIS DAVIES (Maďarsko)
Dvacetiletý Chris se svými divoce neomalenými hity dobývá rodné Maďarsko a celý svět. Jeho první track, elektrizující remix Thunderstruck od ACDC, bezpochybně smete každého z povrchu země.

Buďte připraveni na další masivní line up!
V DUPLEXU známé jako úžasné duo GIACOMO & SASHA VEE zatřesou stageí, takže se ujistěte, že budete součástí tohoto úžasného večera!

& MANENE, jehož nový track “This Is Fragola” je záležitost velmi nutná.
K této příležitosti nabízíme obě dvě terasy (6. a 7. patro), kde vám zcela solidní Deer Deer Sessions zajistí známé duo MATAMAR!

Předprodej lístků: http://on.fb.me/1n5z2mh, chytťe je dříve, než budou vyprodány!
FB Event: http://on.fb.me/RqRhXQ
Ruce vysoko, a spirit ještě vyšší! # Ultra2014

Ultra Europe Countdown @ Duplex – Teaser – 14.6.2014 from DUPLEX CLUB on Vimeo.