Významný evropský festival – Ultra Europe – oznámil první část svého line-upu pro letonší ročník. Návrat na stadion Poljud ve Splitu, kde sídlí tamější fotbalové družstvo Hajduk, se uskuteční 6. – 8. července a za mixážním pultem se představí skutečně hvězdná jména.

Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Axwell /\ Ingrosso, David Guetta, DJ Snake, Galantis, Hardwell, The Chainsmokers a Steve Angello patří mezi první oznámené a zároveň se vrací na místo činu. Kromě nich se dočkáme i „nováčků“, respektive těch, kteří se na Ultra v Chorvatsku představí vůbec poprvé. A že nejde o žádná ořezávátka, to asi netřeba říkat: Eric Prydz a Marshmello. Nesmíme zapomenout na Resistance (techno) stage, kterou ovládne Carl Cox a Marco Carola.

To je potřetí, kdy budeme hrát na Ultra Europe, a jsme moc vděčni, že se se můžeme vrátit jako jedni z headlinerů. Ultra Europe je opravdu důležitý letní festival, kde hrajete pro lidi z celého světa a Chorvatsko je opravdu úžasné místo. Nemůžeme se dočkat, až zde budeme hrát,“ řekli ke svému bookingu The Chainsmokers.

V loňském roce se Ultra Europe zúčastnilo 120 tisíc lidí z více jak 148 zemí světa. Festival byl vysílán skrze kanál UMFTV, který sledovala 3,3 miliony diváků. Letos organizátoři očekávají ještě větší čísla.