Tři měsíce po skončení dvacátého výročí Ultra Music festivalu v Miami mají návštěvníci a fanoušci festivalu možnost zakoupit si vstupenky pro edici na rok 2019. Společně s tím uvolnili organizátoři i tříapůlminutový memories clip, který v rozlišení 4K dává vzpomenout na legendární edici, kde se po několika letech objevili Swedish House Mafia na jednom pódiu. Video si pak vzal na starost Final Kid a jeho studio.

Předprodej se spustil na oficiálních stránkách Ultra Music festivalu (ZDE) a první dvě vlny byly okamžitě vyprodány. Aktuálně se tak vstupenky prodávají ve třetí vlně za necelých 350 dolarů (cca 7 700 Kč). K ceně lístku je však ještě třeba připočítat service fee (skoro 100 dolarů) a zásilkovou službu (skoro 30 dolarů), protože lístky na Ultra Miami se nedají tisknout e-ticketem, ale organizátoři je zasílají až domů (předcházejí tak jejich falšování). Cena vstupenky se tak díky těmhle položkám vyšplhá až na necelých deset a půl tisíce Kč.

Otazník však zůstává viset nad místem konání celého festivalu. Organizátoři musí čelit prudkému navýšení nájmu za celý prostor a aktuálně po nich město požaduje dva miliony dolarů. Zdali na to kývnou, není jisté. Více jsme psali ZDE.