Zdá se, že organizátoři Ultra Music Festivalu v Miami zažívají krušné časy. Poté, co se představitelé města rozhodli zakázat festival v legendárním Bayfront parku přímo uprostřed města, se musela celá akce po několika letech přesunout na nové místo, a to přesněji na ostrov Virginia Key.

Během Ultra však nastalo několik dalších problémů, které organizátoři dost podcenili, a bohužel pro ně to nezůstalo bez odezvy, jak ze strany fanoušků, tak dokonce i nejvyšších představitelů města. Hlavní problém se týkal například nezvládnuté dopravy, o čemž si můžete přečíst v našem minulém článku. Starosta Francis Suarez, manažer města a další představitelé by se v několika příštích dnech měli sejít s organizátory Ultra a zjistit, co během třídenního festivalu, který každý den přilákal kolem 55 tisíc lidí, bylo špatně a nezvládnuté.

Myslím, že na tolik tisíc lidí je ostrov Virginia Key zkrátka malý a není to dobrý nápad. Je jen jedna cesta tam i zpět. Myslím si, že organizátoři potřebují najít jiné místo na konání festivalu,“ vyjádřil se minulé pondělí k této situaci starosta.

Z Bayfront parku do Virginia Key a rok 2020 tedy zatím zůstává ve hvězdách.

Zdroj: youtube.com, youredm.com