ultra live

A je to tady! Rychle a jistě se opět blíží jeden z nejsledovanějších víkendů roku v oblasti elektronické taneční hudby. Ultra Music Festival v Miami začíná již tento pátek a celý svět bude samozřejmě u toho. Ten, kdo zde nemůže být fyzicky, nemusí zoufat, protože i letos bude moci tohle šílenství sledovat přes live stream, který nalezne na ultramusicfestival.com nebo přímo na našich stránkách.

Mejdan proběhne po dobu tří dnů (pátek, sobota, neděle) a začne v osm večer našeho času. Během těchto dnů si budeme moci užít 26 hodin live streamu s krásnou Andreou Helfrich, a to přímo na čtyřech stageích. A kdo by tyto přímé přenosy nestíhal, může si pustit hned další den záznam z předchozího dne.

Letošní ročník bude ale přece jen něčím výjimečný, a to hlavně setem holandské superstar, kterou není nikdo jiný, jak Hardwell. Ten bude mít totiž celé své vystoupení vysílané v 360°, aby si i fanoušci „u obrazovek“ mohli co nejlépe vychutnat zážitek z celého festivalu a plně se ponořit do jeho strhující atmosféry.

Na hlavní stagei se pak můžeme těšit na celou řadu těch nejlepších světových DJs, kterými jsou například Martin Garrix, Dj Snake, Axwell & Ingrosso, Armin van Buuren, Afrojack, Zedd nebo oblíbené duo Showtek. Na stagei Carl Cox & Friends se budeme letos moci těšit na nový a vylepšený design. Celý víkend se vám představí více jak 200 umělců zastávajících nespočetné množství stylů, takže se bude opravdu na co těšit. Z téhle akce vám pochopitelně přineseme sety a videa, tak zůstaňte na příjmu a sledujte naše stránky, případně facebookový profil.

miami-lineup-phase3-5