Příští rok se uskuteční další událost, která se zapíše do historie taneční hudby. Jeden z nejznámějších festivalů na světě, Ultra Music Festival, oslaví v roce 2018 své neuvěřitelné 20. výročí. Každoroční událost v Miami je už dvě desetiletí jedním z nejhlavnějších pilířů taneční hudby a příští ročník bude zároveň i jedním z největších. Umělci jako David Guetta, Armin Van Buuren nebo Carl Cox považují Ultra za svůj domov a mladší generace jako Martin Garrix, Oliver Heldens či Kygo se tohoto festivalu začíná držet také.

Zároveň při této události Ultra vydalo zprávu, kde fanoušky žádá o fotky a videa ze všech jeho festivalů, aby mohlo k této velké příležitosti vytvořit časovou linku. Vzpomínky, které pak budou vybrány, nezůstanou bez odměny a o tom, kam je mají lidé posílat, je Ultra bude co nejdříve informovat na sociálních sítích. Takže určitě neváhejte a zkuste zabrousit do starých fotek, třeba budete mít štěstí.

Jak vypadal vůbec první Ultra Music Festival v roce 1999 se můžete dočíst zde a vězte, že příští rok to bude opravdu nářez!

#20YearsOfUltra

Zdroj: youtube.com, facebook.com