ultra uvodka

Ultra Music Festival (UMF) je bezpochyby jeden z největších a nejlepších festivalů na světě. Tento svátek taneční hudby má své zázemí v Miami, kde se koná každý rok v Bayfront Park a letos oslaví od 27. do 29. března své sedmnácté výročí. Díky velikému úspěchu expandoval tento festival v posledních letech do zemí po celém světě jako je Chorvatsko, Japonsko, Jižní Korea, Jižní Afrika, Chile a Argentina.

My Vám nyní přinášíme krátké video, ve kterém uvidíte nejen čeho UMF dosáhlo za posledních 12 měsíců, ale ukázka také nádherně dokumentuje emoce, lásku a radost, které sdílí stovky tisíc lidí naráz, kteří se zúčastnili alespoň jednoho festivalu v 7 zemích v průběhu roku 2014. Jak už jsme kolikrát říkali – Ultra videa prostě umí! A i zde je vidět úžasné zpracování střihů, kde skvělou atmosféru doplňuje výborný výběr hudby k tomuto tématu, a to track Memories od Laidback Luka & Project 46.

Určitě každému, kdo zažil alespoň jednu z těchto akcí, naběhne husí kůže a vybaví se mu milion úžasných vzpomínek, takže přejeme krásnou podívanou!

Zdroj: houseplanetdj.com, soundcloud.com