Navazující na velkolepý úspěch Transmission Festivalu, který zdárně plní haly po celém světě, se United Music Events rozhodlo rozšířit své žánrové působení a představuje premiéru svého nového festivalu Hardmission.

Hardmission představí svou první edici v pátek 11. listopadu 2022. Na festivalu se můžete těšit na zbrusu novou spektakulární show a nadupaný harder styles lineup. Společně se vydáme na cestu, na které aktivujeme tajuplný osmistěn, pomocí kterého se přeneseme v čase a odhalíme vzdálené světy. Kompletní line up odhalil ty největší jména harder styles scény jako je např. Angerfist, Anime, D-Block & S-Te-Fan, Keltek, Sefa, Sound Rush, Sub Zero Project, Vertile, MC Villain a mnoho dalších. Nechte se unést strhující audiovizuální show a založte společně s United Music Events novou tradici ve světě harder styles. Vstupenky jsou dostupné zde.

Regular a VIP vstupenky jsou již v prodeji. Celý víkend ve spojení se sobotní Techmission si můžete užít za speciální zlevněnou cenu na obě akce také díky combo vstupenkám. Vstupenky na obě akce jsou dostupné na webu www.hardmissionfestival.com a www.techmissionfestival.com.

Pátek 11.11.2022
Hardmission ۞ The Prophecy
PVA Expo Letňany, Praha
FB event: https://fb.me/e/30rqp0xpW
Oficiální webové stránky: https://hardmissionfestival.com
Sledujte nás na Instagramu: https://www.instagram.com/hardmissionfestival

Sobota 12.11.2022
Techmission Ξ Immersive Reality
PVA Expo Letňany, Praha

FB event: https://fb.me/e/1ty5I8apT
Oficiální webové stránky: https://techmissionfestival.com
Sledujte nás na Instagramu: https://www.instagram.com/techmissionfestival