Komec team připravuje open air/in door párty, která startuje 11. srpna v areálu Komec. Brány festivalu se otevřou ve 14:00. Pozvání přijal německý DJ a producent Deniz Bul, který vydává svoji tvorbu ve vydavatelství Borise Brejchy Fckng Serious.

Do české republiky se vrátí, aby prezentoval svoji produkci. Deniz Bul přináší na scénu nový zvuk, a dává tak jasný signál, že má party people co nabídnout.

Line up tohoto elektronického svátku bude doplňovat na hlavním pódiu za gramofony Ladida se svým aktuálním soundem, Scorn za Disharmonic, kterého můžete znát například z brněnské párty Apokaplypsa, Siki za JZD Promotion, Paul Hubiss, promotér festivalu DJ4Charity, Greeshock + Iwa Sven ve společném setu z více gramofonů a tuto stage uzavře BlackFoxza pořadatelský team Komec Festu.

Druhá stage Consumo Di Energia nabídne více odnoží elektronické hudby, které budou servírovat například Hydrophonic, známá brněnská ikona taneční scény, dále zástupci brněnského klubu Exit Thin & Thick (Andy Smitth a Duncan Grey), Ixer za Disharmonic.cz, WDj za Positive Vibration, nový nadějný projekt Vejruff, Corten, Pukatchu a nebude chybět brněnská vládkyně WitaSax.

Třetí indoor stage v berlínském stylu bude připravena v nitru areálu stěny Komec, kde následně proběhne i after-párty Komec Festu. Zde vystoupí ve svém druhém setu například Ladida, dále Mendoza, pořadatel Coal Festivalu a Funkhalen z Electronic Bitches.