Česká agentura United Music chystá na konec května housový mejdan v pražské O2 aréně. A to i přesto, že dnešního dne se zaměřovali převážně na trancovou akci – Transmission. A možná z důvodu nepřítomnosti Sensation v letošním roce v ČR chystají „big room“ housový mejdan z názvem „Mazziv Festival„. Ten by se měl zaměřovat na aktuální housovou scénu a přivést ty největší jména. Line up zatím není znám. Párty se bude konat v O2 Aréně 12. září. Předprodej vstupenek startuje ve středu 5. 2. 2014 na 890 Kč.

Oficiální text z facebookové stránky události:

EXCELENT MAZZIV FESTIVAL – The Birth of a Phenomenon (CZ/UK)

United Music Events – agentura, která vám přinesla Sensation a vytvořila další fenomén, který boří hranice České republiky Transmission, je tu nyní se zcela novým konceptem, kterým bude chtít opět posunout hranice české taneční scény. Čekejte neočekávané ‘This is gonna be Mazziv’

12.září, bude pražská O2 Arena hostit první díl Mazziv festivalu ‚The Birth of a Phenomenon‘

A na co se tedy můžete těšit?

✔NEJLEPŠÍ SVĚTOVÍ DJ´s: Na Mazziv uvidíte a uslyšíte největší hvězdy současné taneční hudby, ale i vycházející talenty světové hudební scény. Vždy budeme kombinovat ta největší jména s těmi novými. O tom se můžete přesvědčit hned při první edici.

✔PROGRESSIVE & ELECTRO HOUSE: Ano, Mazziv festival bude o současných nejpopulárnějších hudebních stylech. Stylech, které vládnou taneční hudbě napříč světem – Progressive a Electro House.

✔MÍSTO: S Mazziv festivalem se budete pravidelně setkávat na jednom z nejluxusnějších možných míst. V dobře známé pražské O2 Aréně, jedné z nejmodernějších víceúčelových hal v Evropě.

✔SHOW: Show bude velkolepá. Desítky laserů, Co2 děla, pyro efekty, LED stěny, masivní sound systém Funktion One a obří světelný park. Samotná stage se bude nacházet přímo uprostřed O2 areny.

✔VIZUÁLNÍ STRÁNKA: Můžete se těšit na speciální efekty vytvořené jen pro tuto noc. Intro show a příběh “The Birth of Phenomen“, který vás provede touto nocí.

✔VYSTOUPENÍ: Taneční a akrobatická vystoupení budou doprovázet show v průběhu celé noci.

✔ATMOSFÉRA: Atmosféra bude právě taková, jakou ji uděláte VY! To VY děláte naše party tím čím jsou! Sami tak můžete ovlivnit to, jaký zážitek si z párty odnesete. My uděláme maximum pro to, abyste si prožili jedinečnou a nezapomenutelnou noc.

✔ZÁŽITEK: Čeká vás kouzelný, vzrušující a dechberoucí zážitek, který návštěvníky naplní pozitivní energií a posílí v nich pocit sounáležitosti.

Probudíte se do nového světa.

Mazziv Festival se spojil s dobře známou značkou Gambrinus Excelent, která se stala titulním a presenting partnerem festivalu. Proto bude první vydání bude prezentováno jako „Excelent MAZZIV Festival“

VSTUPENKY:
Základní a VIP vstupenky jsou v prodeji od středy 5. 2. 2014, dostupné v síti www.sazkaticket.cz a na www.unitedmusic.cz .
Začínáme s první limitovanou edicí vstupenek (Early Bird Tickets) za 890 Kč. Po vyprodání této kategorie vstupenek se bude cena postupně zvyšovat.
Cena VIP vstupenek je 2490 Kč.

EXCELENT MAZZIV FESTIVAL – The Birth of a Phenomenon
12.9.2014
O2 ARENA PRAHA
WWW.MAZZIVFESTIVAL.COM // WWW.UNITEDMUSIC.CZ