Hráčům PC a konzolových her asi netřeba představovat fenomén s názvem Grand Theft Auto, neboli GTA. Už první díl, který vznikl v roce 1997, se stal neuvěřitelně populárním a od té doby vyšlo několik pokračování, datadisků, a dočkal se dokonce i online podoby, která nese jednoduché označení GTA online. No a tahle verze teď dostala datadisk, kde můžete hrát za majitele nočního klubu.

Nový přídavek s názvem After Hours pak přinesl hned čtveřici interpretů, kteří budou ve Vašich klubech vystupovat. Konkrétně se jedná o Solomuna, Tale of Us, Dixona a The Black Madonnu. Kromě toho update obsahuje i rádiovou stanici s názvem Los Santos Underground Radio (LS-UR), která bude disponovat mixem od každého zmiňovaného. Aby hráči tahle „vystoupení“ mohli odemknout, budou muset absolvovat speciální mise, které jim je zpřístupní.

Postavy pak budou do hry přidávány postupně. První byl odemčen Solomun, a to 31. července. Ve stejné datum pak následovali Tale of Us. Dixon a The Black Madonna pak budou uvolněni 14. srpna. A Vy, kdo hru nemáte nebo nehrajete, tak se alespoň podívejte na virtuální vystoupení Solomuna.