flash-retro-cover

Kdy: 27.3.2016 – NEDĚLE (druhý den je státní svátek)
Kde: Retro Music Hall
Kdo: JAGGS, Loopers, Chris Nine, Bon Finix, Rita, Javo, Sall Session, Bob Sampler
Za kolik: 200 Kč v předprodeji / 250 Kč na místě

FB událost: https://www.facebook.com/events/669734996521910/

Netradičně v neděli se otevřou brány oficiálního klubu Evropy 2 – Retro Music Hall – a to jen proto, abychom Vám mohli naservírovat další mejdan hned s dvěma hvězdnými headlinery!

Tím první je raketově rostoucí holandské duo – JAGGS, které je supportováno jmény jako Hardwell, Afrojack, Martin Garrix či Showtek. Jejich skladby vychází u významných labelů Revealed, Spinnin či Hysteria a se singlem BleepDiFreak se dokonce dostali na čtvrté místo prestižní Beatport chart.

Druhá hvězda v našem lineupu je taktéž ze země větrných mlýnů a má za sebou velmi úspěšný rok, a to především díky singlu Tell Me. Loopers se během několika let vyšplhal mezi zahraniční elitu a na skladbách sním spolupracují jména jako Dyro, Showtek či Laidback Luke, který mu v začátcích pomáhal rozjet kariéru na svém Mixmash Records. Za 4 roky své kariéry, stihl objet kluby po celém světě a o jeho unikátním DJském skillu se budete moci přesvědčit i v Praze.

Celý event ponese název Flash Love On Tour a půjde o spojení značky Flash Events (Smash The House Festival) s pořadem o taneční muzice na TV Óčko – Digital Love. Lineup doplní: Chris Nine, Bon Finix, Rita, Javo, Sall Session či Bob Sampler. Vstupné je pak za 200 Kč v předprodeji či 250 Kč na místě.

Aby toho nebylo málo, tak jsme si pro Vás připravili dárky v podobě triček De Puta Madre 69 (každé v hodnotě 1000 Kč), kdy každý 69. návštěvník obdrží zmíněné triko. Akci sponzoruje ultra premiová vodka Savoy silver, vyráběná ze zimní pšenice a filtrovaná přes aktivní dřevěné uhlí. Tato metoda jí zaručuje extrémně čistou chuť. Savoy silver vodka je oceněná zlatou medailí z mezinárodního festivalu alkoholu v Kanadě v roce 2014.