sasazu nye 2014

Rozhodli jsme se, že s v klubu SaSaZu rozloučíme s rokem 2014 stylově a ve velkém. Téma letošního rozloučení pro všechny doufejme s úspěšným rokem, bude alá „MAŠKARNÍ“. Slovo maškarní si může přebrat každý jinak, ale i když přijdete rozdílně oblečení, tak se určitě každý trefí, jelikož maškarní karneval se od počátků slaví odlišně. Někdo si pod slovem maškarní karneval představí ten slavný, který se koná každoročně ve městě Rio de Janeiro a nebo ten klasický maškarní bál, který se konal na zámeckých sálech. Přijďte si užít karnevalovou atmosféru plnou zajímavých dekorací, artistů, tanečnic a lidí, kteří se rádi přizpůsobí tomuto tématu, aby zapadli mezi ostatní a vyplnili pro tento večer karnevalový klub SaSaZu, který pojme tento večer až 2500 návštěvníků.

Tento večer bude zajímavý nejenom svým tématem, ale i hudebně se bude vyvíjet a postupně vygraduje do hudebního zážitku o který se postarají dva zahraniční hosté a ty doplní další z řad pražských Djs. Prvním hostem bude Dj Kenneth G, který aktuálně trhá všechny hitparády, protože spolupracuje na své produkci se všemi světovými Djs jako například Bassjacker, Quintino, FTampa, Nicky Romero a spousta dalších. Není na scéně žádným nováčkem, protože jeho produkce čítá na desítky povedených skladeb a tou aktuální je hit Rampage na které spolupracoval s již zmíněnými Bassjackers. No a dalšího hosta už možná nebudeme muset tolik představovat jelikož už Prahu navštívil letošní rok a předvedl se na jedničku, tak jsme ho oslovili na nový rok, protože si myslíme, že s ním ty oslavy budou daleko zábavnější. Ano, mluvíme o Dj pocházejícím ze slunné Itálie a je to Tradelove z jehož produkce se doslova sype energie a roztancují snad i spícího.

Pokud chcete zažít jedinečný zážitek, tak se můžete připojit k nám, vytvořit s námi karnevalovou atmosféru a nový rok 2015 přivítat tancem a dobrou náladou, kterou můžete rozdávat ostatním a zapomenout na chvilku na problémy a strasti se kterými se potýkáme v každodenním životě. Na chvilku vypnout a věnovat se jen přivítání nového roku, poznat nové známosti a třeba najít i tu svojí „životní lásku“ a nebo jen přátelství na „celý život“ no a někdo si třeba jen užije příjemný večer. Každý bude mít svůj vlastní zážitek z této noci o který ho už nikdo neokrade a bude na něj vzpomínat další řádku let.

To vše můžete zažít s námi, tak se nebojte a dorazte od klubu SaSaZu na Bubenském nábřeží v Praze Holešovicích. Budeme se na Vás těšit.

Klub SaSaZu.