Společný singl si pro nás připravil holandský DJ a producent Hardwell s belgickou bratrskou dvojicí Dimitri Vegas & Like Mike. Zároveň se jedná o velké překvapení, protože všeobečně bylo známo, že tahle velká jména elektronické taneční scény se nemají příliš v lásce. K jejich „rozbroji“ došlo v roce 2015, kdy se Vegas a Mike dostali na první příčku žebříčku DJ Mag a z trůnu sesadili právě Hardwella. Ten to pak na jednom ze svých vystoupeních tvrdě kritizoval, za což si vysloužil „vyhazov“ z festivalu Tomorrowland, kde se od té doby neobjevil (majitel známého festivalu je zároveň manažerem DV & LM – psali jsme zde).

O to větší je překvapení, když si Belgičani na svou nedávnou show Bringing The Madness pozvali k exkluzivnímu b2b setu právě Robberta. Nejenom, že veřejnost tak začala vtipkovat na téma „Hardwellův návrat na Tomorrowland potvrzen,“ ale začalo se vtipkovat i na adresu jejich nového singlu. Kluci totiž na eventu představili svou novou kolaboraci, která se ale nesetkala s příliš pozitivními ohlasy.

Na sociálních sítích se tak automaticky strhla debata o „kvalitě“ téhle produkce. „Něco podobného dělal můj desetiletý brácha,“ „Jsem si jistý, že ten track musí být pět let starý,“ „Strašný, není v tom vůbec slyšet Hardwellův zvuk,“ to jsou jen některé z komentářů facebookové diskuze. Vy se na jejich společné vystoupení můžete podívat na videu níže. Zmíněný singl pak nalezenete v čase 18:25.