Moderátorka TV Óčko – Veronika Blažková připravila nový projekt s názvem DJ No.1, který pomůže nějakému DJi z našich končin, aby si zahrál na Ibize. Více informací v našem rozhovoru.

Ahoj Veru, ty máš skvělou zprávu pro všechny DJs, kteří mají sen zahrát si na Ibize, tak sem s ní 🙂

Já ráda plním sny DJům.. haha. Je to tak, protože spouštíme s ÓČKO TV ve spolupráci s Desperados DJ contest DJ NO1, na kterém už několik měsíců usilovně pracuju, takže jsem splnila sen i sobě, protože tento projekt jde do realizace a já se na to moc těším. 

To zní cool, co může vítěz vyhrát? 

Tak kromě zásobu Desperada především pracovní výlet na Ibizu, to je výhra, viď? 

Samozřejmě hledáme hudební nadšence a ten kdo to vyhraje bude opravdu nadšený. Vezmeme ho totiž na party ostrov, kde bude mít příležitost předvést své DJ skills na různých venues, například střecha hotelu Hardrock, Ushuaia Tower, Bora Bora a další známá party místa. 

Jak se ti tohle podařilo? Jak se dostane vítěz na taková místa? 

Spolupracujeme s DJskou školou, která patří pod celosvětově známý Point Blank, Ibiza Blau Music School. https://ibizablaumusic.com/

Ředitelkou školy je Češka, která na Ibize hraje a zpívá už 15 let, Blanka Nova, která je moje skvělá kamarádka a spolu jsme si daly za cíl dostat české DJs na Ibizu do slavných venues.

A tak jsme spustily Dj kurzy v naší rodné češtině. Školit bude DJ Subgate, který má svoje DJ kurzy také v Praze a naše legendární DJka Lucca. Studenti mohou v rámci kurzu hrát na místech, kam se běžně nedostanou. Škola totiž patří do spolku Ocio de Ibiza http://ociodeibiza.com, kam spadají i slavné kluby a bary na Ibize, jako je Ushuaia, Hi Ibiza, Pacha, Amnesia a další.

Je to tedy skvělá příležitost pro všechny, kteří by si rádi na party ostrově zahráli.

Nádhera, kde se můžou DJs přihlásit?

Registrace probíhá na webu: http://djno1.cz/ stačí nám pár info a video set. Na základě celkového dojmu, techniky mixu a samozřejmě vkusu a dalších důležitých kritérií porota vybere finalisty.  

Jednoho finalistu vyberou zástupci Ibiza Blau Music, ti ví nejlíp, kdo na Ibize zapadne. Dalšího finalistu zvolí naše hvězdná porota – Lucca, duo Matamar, Hanka Makovcová ze Sony Music a taky Saxo Francis, který se v 1. ročníku umístil na 2. místě a jak mu to teď všude hraje. Necháme posoudit také fanoušky, posledního finalistu totiž vyberou hlasující online.

Tři šťastlivci se pak předvedou za mixem 17.8.2022 v Duplexu, kde porota i hlasující na místě slavnostně zvolí vítěze soutěže DJ NO 1.

30.8. vyrážíme s vítězem, štábem a Saxo Francisem na Ibizu, kde si vyzkouší produkci s profíky s Ibiza Blau Music School. Z Ibizy vznikne i miniseriál, který půjde na obrazovky v září a také videoklip, který bude rotovat do konce roku na ÓČKO TV.

Tak hurá do toho! Přihlášky posílejte do 17.7.2022

Držíme pěsti!