851x315_MAZZIV_preparty_3

V sobotu se v pražském klubu Duplex konala warm-up party Mazziv Festilu, který proběhne 12.9. Hlavním hostem byl známý německý DJ a producent, pocházející z Berlína, Thomas Gold. Jednalo se tak o jeho první oficiální návštěvu naší země. Pokud sledujete Thomasovi sety, popřípadě jeho Fanfare podcasty, určitě víte, že jsou vždy plné energie, známých i neznámých (tedy nových) tracků. V Praze tomu nebylo jinak!

Nejvíc jsem se těšil na Thomasův nový track, na kterém spolupracuje se svým krajanem, Denizem Koyu. Jmenuje se ‚Torn Apart‘ a vyjde na Axwellově labelu Axtone a který také samozřejmě zahrál.

Celý set měl 2 hodiny a zde je jen malý průřez tracků, které zazněly:

Thomas Gold – Sing 2 Me
Thomas Gold Feat. Kaelyn Behr – Remember
Nicky Romero & Sunnery James & Ryan Marciano ft. Fast Eddie – S.O.T.U
Otto Knows – Parachute
Sick Individuals & Axwell Feat. Karyn Park – I AM
Arno Cost & Greg Cerone – Nightventure w/ Dirty South & Thomas Gold Ft. Kate Elsworth – Eyes Wide Open
Deniz Koyu – Bong w/ Oasis – Wonderful
Eric Prydz – Everyday
Pryda – Allein

Měl jsem tu možnost s Thomasem prohodit pár slov i po jeho setu. Thomas i jeho tourmanger byli opravdu milý. V Praze se mu moc líbilo, publikum bylo skvělé a Thomas sám si set užil. Hned ráno ale musel zpět do studia. Takže si ani nestihl prohlídnout památky, které mu doporučily dokonce i jeho rodiče. Tak snad příště! 🙂 Uvidíme se 12.9. na Mazziv Festivalu.

Pokud byste rádi znovu zažily atmosféru Thomasova pátečního vystoupení, nebo pro ty z vás co zde nebyli a zajímá vás, jak to v  Duplexu vypadalo, máme pro vás připravených několik videií, na které se můžete podívat:

Párty report napsal a videa natočil Jakub Solař.