Možná jste nedávno zaznamenali, že pořadatelé párty-konceptu Dreamland chystají velkou akci v únoru příštího roku. Poté, co bylo místo konání zahaleno tajemstvím, přicházejí teď s oficiální tiskovou zprávou, ve které zmiňují, že párty měla proběhnout v pražských Letňanech, avšak z důvodu zásahu druhé strany se přesouvá do Brna, a to na 13. února. Kromě toho slibují navýšení kapacity na 15 tisíc diváků a další výhody. Více informací pak čtěte v oficiálním vyjádření pořadatelů.

Oficiální prohlášení DREAMLAND GENERATION.

Dobrý den všem, rádi bychom vydali oficiální prohlášení k připravovanému festivalu Dreamland Generation, okolo kterého se teď děje spousta nepříjemností jelikož nám jistá agentura začala ve velkém házet „klacky pod nohy“. Díky této agentuře nemůžeme uspořádat festival v plánovaných prostorách výstaviště PVA na Letňanech (asi víte, koho máme na mysli). Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vydat toto prohlášení a vysvětlit, proč se výroční festival musí přesunout na tuto akci mimo Prahu.
Ano, je to tak. Dreamland Generation se přesunuje na 13.2.2015 a bude výjimečně pořádán mimo Prahu v prostorách Brněnského výstaviště, jelikož tu není pro nás dostatečně zajímavý prostor. Velká výhoda oproti PVA v Letňanech je, že navýšíme kapacitu až na 15 tis. návštěvníků a díky tomu si pro Vás budeme moci dovolit větší komfort a daleko lepší line-up, než jaký se plánoval do Prahy. Takže děkujeme tomu, co nám brání v pořádání festivalu, protože nám vnuknul novou myšlenku konceptu a tím nás o hodně více posílil. Vzhledem k tomu, že jsme se přesunuli o půl republiky jinam, tak pro Vás připravíme i „párty busy“, které vás dovezou ze všech větších měst do Brna a zpět, abyste měli větší pohodlí po cestě na festival, pokud pro Vás nebude zajímavější cesta po své vlastní ose.
Prvních 300 kusů vstupenek na festival budou v prodeji už od 18h tuto neděli v první vlně za bezkonkurenčních 499 Kč ve všech sítích prodejen Ticketstream.

Facebook:https://www.facebook.com/events/286517291536919/292527380935910/?notif_t=plan_mall_activity
Vstupenky:http://www.ticketstream.cz/czts/site.frame.jsp?thread=