Vini Vici, Estiva a další
Refinery Gallery – Bratislava
22.02.2019 – pátek
Vstupenky v síti predpredaj.sk
Událost: https://www.facebook.com/events/284437805745003/

Populární psytrancové duo Vini Vici přijede 22. února do Refinery Gallery v Bratislavě. Izraelská dvojice, která v posledních letech vyrostla jako žádné jiné jméno na taneční scéně. Koneckonců toho byl důkazem i letošní DJ Mag, kde se v anketě o nejpopulárnějšího DJe na světě vyškrábali o 38 míst nahoru a dostali tak ocenění za největší růst v anketě.

Jejich propojení kvalitní produkce a řádně našlápnutých setů z nich dělá opravdové hvězdy. Jejich vystoupení letos nechybělo na tak obřích eventech, jako j Tomorrowland, Ultra, Transmission nebo ASOT. Jejich legendární spolupráce s Arminem van Buuren „Great Spirit“ pak zazněla na tanečních parketech doslova po celém světě. Kromě toho mají za sebou také kolaborace s W&W, Dimitri Vegasem & Like Mikem nebo Stevem Aokim.

Jejich pětinásobné umístění na první příčce nejprodávanějšího singlu serveru Beatport je pak už jen třešničkou na dortu. Line-up pak doplní zahraniční trancový DJ Estiva, který letos taktéž vystoupil na Tomorrowlandu, a CZ/SK DJská špička.

Vstupenky pak v předprodeji v síti predpredaj.sk