• Užijte si velkolepý zážitek dvoudenního digitálního hudebního festivalu společně s přáteli všech věkových skupin a míst

  18. června 2020 – Hudební fanoušci na celém světě mohou začít plánovat svůj celodenní / víkendový zábavní zážitek ve spojitosti s digitálním festivalem Tomorrowland Around the World. Poté, co začátkem tohoto týdne zveřejnil svou kompletní sestavu a poskytl Lidu zítřka (The People of Tomorrow) první exkluzivní a podrobný náhled do oslňující nové lokace Tomorrowlandu, kterou během posledních několika měsíců vymýšlel tým organizátorů, jsou nyní k dispozici vstupenky na dvoudenní zážitek z digitálního hudebního festivalu!

  Dnes, 15:00 SELČ via tomorrowland.com vítá Tomorrowland všechny fanoušky ze všech koutů světa, aby se zúčastnili unikátního víkendu. Tomorrowland nabízí několik možností a typů vstupenek: denní vstupenka stojí 12,50 EUR, zatímco víkendová stojí 20,00 EUR a zahrnuje zpětně i týdenní přístup k obsahu a videům, aby si všichni mohli celý zážitek zopakovat.

  Speciální domácí pártybalíčky pro People of Tomorrow dávají všem věkovým skupinám příležitost, aby jejich zážitky byly ještě zvláštnější, speciálnější a aby si užily si tuto jedinečnou událost společně. Vstupenku si mohou zakoupit všichni z celého světa a prodej vstupenek bude pokračovat až do dne zahájení digitálního festivalu.

  Tomorrowland Around the World se bude konat v sobotu 25. července a v neděli 26. července 2020 mezi 16:00 – 01:00 SELČ, spojí více než 60 největších jmen planety v elektronické taneční hudbě na 8 různých scénách s nejlepší světovou technologii ve 3D designu, video produkci a speciálních efektech.

  Součástí tohoto úžasného digitálního festivalu budou umělci světové úrovně, jako Adam Beyer, Amelie Lens, Armin van Buuren, Charlotte de Witte, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Kölsch, Lost Frequencies, Martin Garrix, Paul Kalkbrenner, Steve Aoki , Tiësto, Timmy Trumpet a mnoho dalších.

  Vstupenky do tohoto nádherného nového světa jsou k dispozici od dnešního dne od 15:00 SELČ na tomorrowland.com. Víkendový lístek (20,00 EUR) vám v obou dnech umožňuje přístup do Tomorrowland Around the World, což lidem umožňuje plně se ponořit do jedinečného zážitku. Zahrnuje také 1 přístupový kód na platformu Relive na tomorrowland.com, kde si fanoušci mohou znovu vychutnat všechna skvělá představení po dobu jednoho týdne – k dispozici od 27. července do 2. srpna. Denní vstupenka (12,50 EUR) vám umožňuje přístup buď v sobotu nebo v neděli a není zahrnut přístup na platformu Relive.

  People of Tomorrow jsou zváni, aby prožili a oslavili tuto jedinečnou událost společně se svými přáteli. Tomorrowland nabízí skupinám přátel po celém světě mnoho různých speciálně připravených možností, jak uspořádat párty doma, včetně několika opravdu skvělých balíčků Home Party a People of Tomorrow balíčků, které určitě pozvednou domácí zábavu na další úroveň. Balíčky Home Party a People of Tomorrow byly pečlivě sestaveny a nabízejí spoustu speciálních vychytávek, jako je exkluzivní náramek Tomorrowland a plakát události – Around the World edition, limitovaná edice Tomorrowland x JBL Flip 5 Speaker, oficiální Tomorrowland vlajka, Tomorrowland LED šálky a otvíráky na láhve, pěnové LED tyčky, konfety a karetní hra Tomorrowland. Každý balíček Party Party obsahuje také 5 přístupových kódů k platformě Relive, aby domácí párty pokračovala zopakováním si všech představení po dobu jednoho týdne po skončení digitálního festivalu.

  Oblečte se do svého nejlepšího festivalového oblečení, postavte si stany na zahradě a vytvořte si vlastní verzi DreamVille, připravte si velkou obrazovku, pozvěte své milované na pěkné grilování s hudbou a vytvořte si tak úžasný festivalový zážitek, ozdobte si balkon nebo uspořádejte párty ve vašem obývacím pokoji – digitální festival Tomorrowland Around the World je o zodpovědném a bezpečném sjednocení skrze sílu hudby. Tomorrowland doufá, že se stovky tisíc lidí zodpovědně spojí a propojí na malých shromážděních pod značkou Tomorrowland. A to u sebe doma – od Kanady po Austrálii, od Japonska po Brazílii a všude mezi tím. Zejména tak o víkendu, kdy by se za normálních okolností konal Tomorrowland, mají Lidé zítřka tu moc sjednotit svět.

  Tomorrowland využívá nejlepší světovou technologii v oblasti 3D designu, výroby videa, hraní her a speciálních efektů, aby spojil 8 různých scén s hvězdnou sestavou nejvýznamnějších umělců v taneční hudbě, z nichž všichni představí zbrusu nový hudební obsah a doplňující video produkce, to vše exkluzivně na tomorrowland.com v průběhu jednoho víkendu.

  TOMORROWLAND AROUND THE WORLD, Digitální Festival

  V sobotu 25. července a v neděli 26. července 2020.
  Mezi 16:00 – 01:00 SELČ.
  „Time-zone-friendly“ verze for návštěvníky z Asie a Severní a Jižní Ameriky. Otevřeno všem po celém světě. Na místě nezáleží.
  Dostupné výhradně na tomorrowland.com.
  Přístupné všem věkovým skupinám.
  Lístky jdou do prodeje ve čtvrtek 18. června na tomorrowland.com.
  Lístek na jeden den stojí €12.50.
  Lístek na celý víkend stojí €20.00 a obsahuje přístup k video-on-demand materiálu a tudíž i možnost zopakovat si celý zážitek poté, co akce skončí.
  Tato možnost je dostupná na týden.
  Speciální People of Tomorrow balíčky a balíčky na domácí party budou také k dispozici.
  Další informace a novinky najdete na tomorrowland.com