Holandský dj a producent Armin van Buuren, je již několik měsíců na své tour po celém světě, které zahrnuje 20 vystoupení v celkem 19ti destinacích. Tour s názvem Intense je plně podřízena jeho stejnojmenému albu, které vyšlo již minulý rok. K nám do České Republiky zavítá tato žijící legenda také a to 31. 10. 2014 v ČEZ ARÉNĚ v Ostravě.

Nicméně pokud se nebudete moct jeho úžasného vystoupení plného krásných tanečnic, úžasných efektů a kvalitní hudby dočkat, můžete zkusit své štěstí a hrát o all-inclusive vip lístky přímo do slunného São Paula, kde Armin vystoupí již 3. 10. 2014.

A co pro to musíte udělat?
Každý má rád hudbu a každý má své oblíbené místo, kde ji může poslouchat. A přesně tohle je téma soutěže. Takže nahrajte fotku svého oblíbeného místa, kde posloucháte nejraději hudbu, velice stručně připište komentář proč právě tohle místo a o kterém místě víte nebo si myslíte, že je nejlepší pro poslech Armina Van Buurena právě v São Paulu a hotovo! Poté už jen sledujte, kolik lajků dostanete. Vítěz bude vybrán z 15ti nejoblíbenějších položek a vyhlášen 4. září 2014.

A co vše výhra zahrnuje?
1- vip lístek pro dvě osoby
2- let do São Paula
3- tři noci v hotelu
4- setkání se samotným Arminem
5- jako bonus také digitální kameru a sluchátka

Takže přeji hodně štěstí! Více info a soutěž naleznete zde: www.arminonly.klm.com