Společnost Native Instruments, která pokračuje v trendu vylepšování kvality DJů v jejich softwaru, dnes vydala Traktor Pro 3.4. V této verzi se hodně zaměřujeme na prohlížeč, třídění sekundárních sloupců, Smartlisty / Smart Playlisty. Kromě uvedených nových funkcí, které jsou implementovány spousty oprav a vylepšení.

  • PŘIDANÉ Smartlisty : Smartlisty, známé také jako „Smart Playlists“, jsou seznamy stop generované uživatelem definovaným filtrem. Všechny stopy přidané do kolekce, které odpovídají filtru, se automaticky zobrazí v seznamu Smartlist. Nový Smartlist je vytvořen pomocí „„ Vytvořit Smartlist ““ v místní nabídce (pravým tlačítkem) stromu Playlists.
  • PŘIDÁNO Sekundární třídění sloupců : Seznam prohlížeče lze nyní řadit podle druhého sloupce pomocí Shift-kliknutí na záhlaví sloupce. To vám umožní seřadit podle BPM například v seznamu, který je již seřazen podle KEY tóniny.
  • PŘIDANÁ RANE Twelve MK2 Integration : Integrované sledování a mapování RANE Twelve MK2. Konfigurace je poloautomatická pomocí průvodce nastavením.