DREAMLAND WARM-UP FESTIVAL

Na letošní léto se do naší milované republiky chystá nový festival – Dreamland. V jehož rámci proběhne hromada warm up parties. Ta druhá v pořadí rozezní klub Sasazu již v pátek 21.3.2014. Mezi hvězdy, které budou obšťastňovat publikum, patří určitě belgická dvojice Wolfpack. Tohle djské duo se pohybuje na scéně elektronické hudby necelé 4 roky. Mezi jejich úspěšné singly patří například „Turn It Up“ či „Ocarina“, na kterých spolupracovali s mistry z Tomorrowlandu Dimitri Vegas & Like Mike. Projekt Wolfpack jste měli možnost slyšet minulý rok na prvním ročníku Five Festivalu. Dále v Sasazu zazáří nizozemský talent Justin Prime, který předvede tvrdou smršť úderných beatů. Největším jeho úspěchem je hit Cannoball, který vznikl ve spolupráci s duem Showtek.

Další plnohodnotná podpora bude pod režií djs z Česka a Slovenska. Do Československého obsazení patří severočeský energický happy houseový Dj Pierre Marco, který se na taneční scéně pohybuje už od roku 2004. Dále pražský projekt Matamar tvořený dvojicí Mark Airman a Mata C a v neposlední řadě mladý nadaný producent Richard Reynolds původem ze Slovenska.

Vstupné je možné zakoupit v síti Ticket stream v rozmezí: regular tickets od 150 Kč; Dream VIP 1090 Kč, VIP tickets od 550 Kč.