851x315_MAZZIV_preparty_3

Zveme Vás na WARM UP PARTY do klubu Duplex, která se bude konat v sobotu 31. 5. 2014.

Čeká Vás ta nejlepší hudba v luxusním prostředí klubu Duplex. Klub Duplex se nachází v samém srdci Prahy a nabízí jedinečný panoramatický výhled ze střešní terasy.
Jako hlavní hvězdy večera se představí Thomas Gold (poprvé v ČR) a duo Twoloud. Zahraniční DJs podpoří i místní houseová hvězda Richard Reynolds a také duo Angry Beats.

THOMAS GOLD
Producent Thomas Gold byl označen Swedish House Mafia, Axwell-em, Sander van Doorn-em, Cosmic Gate a dalšími, za vycházející DJ-skou hvězdu z roku 2011. Thomas se u své tvorby drží zásady „kvalita nad kvantitiou“. Tracky z roku 2010 “AGORa” [Size], “Work That” / “Kananga” [Toolroom], “The Button” [Toolroom], ”Marsch Marsch” [Toolroom], “Areena” (feat. David Tort, David Gausa), Thomas Gold & Alex Kenji “What´s Up” [Spinnin’] a Fatboy Slim vs Thomas Gold “Star69” [Skint], odpálily masivní start roku 2011. V roce 2009 Thomas remixoval klasiku od Delerium “Silence” a obdržel ocenění za “Best Progressive House Track Of 2009” od Beatport-u. V roce 2010, Thomas Gold remixoval Moguai “We Want Your Soul” pro Size Records a byl označen Tiestem za hudební klasiku. Čerstvý materiál a remixy, které ho v současné době zaměstnávají, se brzy stanou kletnoty elektronické taneční hudby a jejích fanoušků z celého světa.
Více se o Thomasi Goldovi dozvíte na www.thomas-gold.com

TWOLOUD
Pochází z ***** v ***** a každý samostatně produkují již mnoho let pod přezdívkami ***** ***** ***** a ***** nejprve se jejich cesty zkřížily během studijních let na ***** *****a právě zde je jejich společná láska k elektronické hudbě svedla dohromady.
Prostřednictvím předchozích společných projektů ***** a ***** ***** ***** a nahrávek jako *****, ***** a ***** ***** dosáhla dvojice stovek milionů shlédnutí na Youtube s některými z nejsledovanějších tanečních videí všech dob. Již v ***** ***** ***** měli turné po celém světě, hráli pro obrovské davy lidí, měli více než 150 show ročně a vystoupilii i na těch nejprestižnějších akcích a festivalech světa. Přidejte k tomu jejich produkce hitů pro POPové umělce jako ********** a ***** a tanečních umělce jako *****, abychom jich zmínili alespoň pár.
Více se o dvojici Twoloud dozvíte na www.twoloud.tv

RICHARD REYNOLDS
Richard Reynolds je 24letý umělec, který patří k nejúspěšnějším producentům a DJům v ČR. Jeho tracky našly podporu u mnoha slavných DJs jako jsou Marcel Woods, Džeko a Torres, Nari & Milani, Allure, Tom Swoon , Jesse Voorn atd.
Více se o Richardu Reynoldsovi dozvíte na www.djrichardreynolds.com

ANGRY BEATS
DJské duo složené z mezinárodního obsazení se vzájemně doplňuje, vytváří skvělou atmosféru a sdílí během vystoupení opravdovou energii s partypeople. V klubu Duplex vystupují poměrně často. Hráli také po boku světových hvězd, jako jsou Deniz Koyu, Matisse & Sadko, Danny Avila a spousty dalších. Warm Up party opravdu nakopnou!
Více o Angry Beats se dozvíte na https://www.facebook.com/angrybea75
Více info:
Stránka události: http://bit.ly/MazzivWarmUp
Web klubu: www.duplex.cz

Vstupenky:
ZÁKLADNÍ LÍSTKY jsou v předprodeji za 390 Kč, VIP LÍSTKY jsou v předprodeji za 590 Kč. Vstupenky zakoupíte prostřednictvím sítě www.ticketstream.cz
U vstupu v den akce budou základní lístky za 490 Kč, VIP za 690 Kč
Těšíme se na Vás 31. května v klubu Duplex na naší Warm Up party.