gvfb df

V klubech napříč Českou Republikou se začalo objevovat dámské uskupení Wildcats, které nejsou ani DJky, ani striptérky, ani hostestky, ale je to někdo, kdo Vám v klubu rozjede pořádnou show. Parta devíti holek tak řádně vyplnila mezeru na trhu a jejich popularita exponenciálně roste. Rozhodli jsme se, že holky oslovíme a zkusíme je vyzpovídat. Kdo jsou, proč to dělají a jestli je to vůbec baví. Nejen na tyhle otázky najdete odpověď v našem rozhovoru.

Ahoj, holky, předem děkuji, že jste si udělaly čas na náš rozhovor. Pojďme si na začátek představit projekt Wildcats. Kolik holek máte ve skupině?

Silvie: Ahoj, děkujeme za pozvání. Naše první vystoupení, které mělo být původně jen taková jednorázová akce, se konalo před rokem v mladoboleslavském klubu Forum a neslo název „Divoké kočky“. Daly jsme dohromady pět holek a vlastně účel té akce byl takový, abychom s holkama v klubu vytvořily dost podobnou atmosféru, jakou jste mohli vidět ve filmu „Divoké kočky“. Večer probíhal tak, že jsme kromě vystoupení na podiu i chodily za návštěvníky klubu s tím, at jdou tančit na parket, ať se s námi vyfotí, pokud nás někdo pozval na drink, tak jsme neodmítly, tančily jsme s nimi a musím říct, že se ten mejdan vážně vydařil. Poté jsme měly ještě jednu akci a při cestě domů nás napadlo, že bychom takto mohly s holkama jezdit častěji, jelikož to pro nás bylo opravdu odreagování a moc nás to bavilo. Změnily jsme název na „Wildcats“ a začaly jsme nad tím více přemýšlet, aby to bylo opravdu něco extra, co se jen tak v ČR neuvidí. Nyní se naše parta skládá z pěti rezidentek (Silvie, Kačka, Míša, Monika a Bára) a k tomu máme ještě čtyři náhradnice. Většinou ale na akce jezdíme jen čtyři a pokaždé v jiném složení, protože holky často jezdí do zahraničí a je těžké se sejít společně v jeden termín.

Jak jste se poznaly?

Kateřina: S holkama se známe z tančení po všech různých akcích a klubech. Tak jsme si řekly, že jsme dostatečně máklé na to, být takové holčičí komando, které bude drtit tu českou klubovou rutinu. Uděláme něco bláznivého a nového – a hele, ono se to povedlo! Jsme tady, paříme a dlouho pařit budeme, dokud nám nohy a játra budou stačit!

Míša: Já jsem z Moravy, takže se naše cesty sešly teprve nedávno tady v Praze. Spojil nás samozřejmě tanec a většinu z nás klub Duplex. Ale není to jen o tom, že spolu jezdíme na akce, ale jsme opravdové kámošky a fakt super parta! Každá originál. A proto i každá naše show vždy stojí za to. Přijď na jednu z nich a uvidíš!

Co se tedy kromě tančení při vašem vystoupení děje?

Silvie: Většina lidí si myslí, že jsme jen holky, co se polonahé zakroutí a jdou domů – tak to ale fakt není. Na každou párty si vymýšlíme tématický kostým (vojandy, lolitky, školačky, policistky, skejťačky atd). Snažíme se o to, aby ten večer byl bezchybný a všichni se bavili, a tak se nebudeme přece celý večer stranit na pódiu, ale jdeme na parket mezi lidi. Je fakt, že se to vždy zvrtne a každá z nás tančí někde jinde – jedna na DJském pultu, druhá na baru, třetí na parketu, čtvrtá na schodech. To tomu dodává tu super energii, lidi to baví a tančí s námi. Ovšem nejraději máme tu část, kdy si všechny vlezeme na bar a rozléváme pařmenům alkohol rovnou do pusy, to pak teprve začíná pořádná jízda. Do budoucna urcitě chystáme pořádnou choreografii a jako bonus k tomu se nám právě vyrábí obří pohárek, ve kterém se bude jedna z nás jako tanečnice polévat napříkad fosforem, nebo čokoládou.

fgdrf

Máte nějakou veselou historku z vašich cest?

Kateřina: Historek je fůra, protože s holkama se nudit rozhodně nedá. Naposledy jsme dělaly strasnej bordel v autě, lomcovaly se sedačkama, řvaly z okýnek, řvaly na sebe, zpívaly a pak zas řvaly. Je to sranda bejt v partě takovejch pozitivních bláznů. Smějeme se od začátku do konce. Proto jsme to rozjely, protože nás to spolu baví a je jasný, že to z nás určitě vyzařuje a nějak to ty lidi cítí. Předáváme jim pořádnej party feeling. Začíná to tím, že v Praze na zastávce Vosmíkových naklušeme do místní večerky, nakoupíme levný, ale zato super dobrý víno, nasedneme do káry, kde většinou sedí náš úhlavní řidič David, kterej má nervy ze železa (je těžkej abstinent, protože nechápu, jak to jinak zvládá s takovou partičkou) a jedem! Pijeme na dobrou náladu a jako rozehřívačka nesmí chybět pořádně tvrdý techno. Nabuzený přijedeme, uděláme „bordel“, nějaký fotky s lidma, trošku je tam nalijeme našim (klubovým) „alkáčem“, ať mají krásnější život a ne vítr v peněžence, a hned sbíráme úsměvy od těch zvířátek. Je to pohodová pařba, kterou by měl s námi jednou zažít každý pártyčlověk! Zatím všude skvělá atmosféra, odvázaný lidi a povedená párty. Doufám, že takhle budeme pokračovat a projedeme minimálně celou ČR.

Silvie: Historek máme mraky. Například mi přišlo vtipné to, když jsme s holkama byly ubytované ve Vídni v jednom příjemném hotelu a na pokoji jsme se chtěly začít připravovat na večer, když v tom jedna z nás otevřela okno a všimly jsme si, že zrovna naše okno vede na střechu hotelu. A tak jsme se vykašlaly na líčení a vlezly jsme si na střechu. Barča zůstala vevnitř a udělala si z okna bar, takže nám podávala přes okno různé drinky a my jí platily kamenama, které jsme našly na střeše. V tu chvíli jsme vůbec neřešily čas a ani to, že máme někde tančit. Fakt jsem ráda, že si dokážeme i z maličkostí vytvořit nezapomenutelný zážitek. Také si vzpomínám na cestu zpět do Prahy z jedné párty, když Kačka měla vystrčenou hlavu z okna, křičela, užívala si vítr ve vlasech a uletěla jí kšiltovka, takže jsme začaly zmatkovat a musely jsme zastavit přímo na dálnici, ale kšiltovka jakoby se vypařila. Náš řidič David je fakt borec, protože i přes to, že má od nás totálně zdevastované auto, všude rozlité víno, vodku atd., nás má pořád moc rád a nadále s námi jezdí 😀 Jsme vlastně wild, takže to jinak ani nejde.

Bára: Jsme parta holek, co se ráda baví a nejlépe pořád. Napadá mě hned z kraje třeba jeden z našich premiérových večerů v mladoboleslavském klubu Forum. Začalo to jako klasické tančení na stagei. Po pár kolech a skleničkách už to začalo být víc „wild“, kdy jsme lily po lidech víno ze stage a končilo to tak, že jsme si osedlaly jednu z nás a jezdily jsme na ní jako na koni 😀 Tyhle fotky naštěstí nespatřily světlo světa. V podobném duchu se odehrává každá naše párty. Prostě wild, crazy a nezapomenutelná!

Jak dlouho vaše show trvá?

Silvie: Show má být přibližně na tři a půl hodiny s tím, že máme během večera 5x čtvrthodinové taneční vystoupení a mezitím pauzy, o kterých řádíme v klubu, na baru, pijem s hosty, tančíme, fotíme a natáčíme. Někdy se to zvrtne i tak, že lidé trhají naše plakáty ze zdí a chodí za námi s prosbou o podpis, takže se někdy i zdržíme déle. Určite nepatříme mezi ty tanečnice, které každou chvíli hlídají čas a čekají, kdy už bude konec. Protože tohle je to, co nás naplňuje a co děláme s láskou.

Měly jste někdy problém s návštěvníky? Nějaké to plácnutí po zadku atd.?

Kačka: Zatím se žádné problémy nestávaly. Co vím, nejen já, ale i holky si dokáží sjednat respekt. Dokážeme se o sebe postarat v každém ohledu. Myslim, že s oplzlýma chlapákama se rozhodně mazat nebudem.

Míša: Ne vždycky si dovolí mě plácnout po zadku, nevypadám zrovna dvakrát mile, takže kluci mají spíš strach 😀 Ale většinou jsou lidi super, naopak i holky se k nám mají – někdy až moc.

Silvie: Tohle je věc, kterou si ani jedna z nás nenechá líbit. Jednou se mi stalo, že mě někdo plácnul po zadku tak, že mě zároveň i štípl, takže to celkem zabolelo, a tak jsem se otočila rychlostí blesku a frajírkovi jsem přihodila docela silnou facku, která se rozlehla na celý klub. Takže já chodila s obtiskem něčí ruky na zadku a chlapec s mojí rukou na tváři. Občas nás plácne i nějaká slečna, ale tu jen slovně upozorníme – přece jen holky se nebijou 😀

Bára: Téměř na každé akci se najde nějaký otravný návštěvník. Takové plácnutí po zadku se dotyčnému minimálně jednou vrátí, a to ode mě a od další tanečnice, která je poblíž. Víc si většinou nikdo nedovolí.

ngfn tfd

Co partneři? Respektují to, co děláte? Nežárlí?

Kačka: Partner to samozřejmě toleruje, ale že by z toho byl na větvi, to se říct nedá. Trochu žárlí, ale kdyby nežárlil, tak by bylo něco špatně. Dává mi dost volnosti a prostoru na veškeré moje aktivity, takže musím říct, že to zvládá skvěle.

Silvie: Je to neuvěřitelné, ale co se týče tancovaní a mé práce, tak vůbec nežárlí, jelikož ví, že mi může stoprocentně věřit. Konec konců mě poznal jako tanečnici a naopak je na mě pyšný a velmi podporuje naší skupinu a pomáhá nám. Je pravda, že tohle na něm obdivuju, protože kdybych měla celou situaci otočit a představit si, že by tuhle práci dělal on, tak bych to nejspíš nezvládla 😀 Zvláštní ale je, že když nejsem v práci a jdu se volně bavit, tak už takovou radost nemá a ta žárlivost se tam projeví.

Míša: Ano, přesně tak, přítel to respektuje. Nepotřebuje s náma jezdit na naše akce a ani mi nic nezakazuje. Přece jenom jsem jeho holka a miluje mě.

Udržujete si nějak svou postavu ve formě?

Silvie: Samozřejmě, že gogo tanečnice není jen o tanci, ale i o vzhledu a postavě. Pokud chce mít holka vypracovanou postavu a ploché břicho, musí pro to něco dělat. Každá si zajdem do fitka a dbáme na zdravou stravu, zvlášť Kačka – ta nosí podlě mě ten svůj kbelík s proteinem i do postele 😀 Navzájem si mezi sebou říkáme různé tipy na dietní jídla, je pravda, že si sem tam ten dortík a čokoládu dáme – bez toho to prostě nejde. Naštěstí ale tančíme 4x týdně, takže pohybu máme dost a vše, co přes den sníme, večer vytancujeme. Většinou máme určené neděle nebo pondělky, kdy nám začíná volno k tomu, si dopřát vše, na co máme chuť. Pak ale zas hubneme do dalšího tančení 😀

Kde vás můžeme v nejbližší době vidět vystupovat?

Silvie: Teď v květnu nás ještě čeká párty v Uherském Hradišti, přesněji klub No. 6. V červnu 10. budeme v Teplicích v Infinity baru – a jelikož začíná sezona open air festivalů, tak si zatančíme například na techno festivalu Svojšice, který se koná 17.6., a druhý den jedeme do Kutné hory do klubu Planet. Dalším festivalem, kam pojedeme, ale bohužel ne v plné sestavě, je dvoudenní Unique v Mnichově Hradišti 24.-25.6. No, v červnu se nudit rozhodně nebudeme a vy také ne. Doufám, že vás dorazí co nejvíc a zažijete pořádnou párty v podání tech nejdivočejších sexy paniček!

bfd