Alkohol je, jak se říká, metla lidstva a své už o tom ví i australský DJ a producent Will Sparks. Ten měl podle anonymní výpovědi slovně napadnout a fyzicky zastrašovat jednoho pracovníka slavného Ultra Music Festivalu, který se nedávno konal u našich protinožců v Austrálii v čele s The Chainsmokers, Martinem Garrixem a Marshmellem. 

Asistentka manažera uvedla, že se Sparks pokoušel znovu dostat do svého přívěsu, který mu byl přidělen před jeho vystoupením a kde se odehrál daný incident. Ten spočíval v tom, že Will přišel zpět i s několika dívkami pro další alkoholové nápoje, kde v té době už asistentka přívěs uklízela. „Požádala jsem je, aby odešli, protože jsem zde uklízela a chtěla jsem přívěs již zavřít. Na to si stoupl mezi dveře, abych je nemohla zavřít a začal mě slovně napadat, že jsem hloupá kurva. Řekla jsem mu, že dělám jen svoji práci. Na to se ještě více rozčílil, odstrčil mě a křičel další urážky.

Nakonec byl celý incident ukončen dalšími pracovníky Ultra. Za celou tuto situaci se potom umělec omluvil i veřejně:

Za tento incident, který se stal v Sydney 24. února, se nemohu dostatečně ospravedlnit a omluvit. Byl jsem agresivní a řekl nějaké nemístné poznámky, které neměly žádný smysl a nebyly pravdivé. Nikdy jsem neměl žádný fyzický problém jak s mužským, tak s ženským personálem. Tohle je pro mě úplně mimo charakter. Nikdy v životě jsem nereagoval takovým způsobem, jsem velice zklamaný sám sebou.

Bohužel to způsobil alkohol, ale to samozřejmě není omluva. Měl jsem nějaké osobní frustrace, které se najednou vynořily zrovna ve chvíli, kdy nevinný člověk pouze vykonával svoji práci. Udělal jsem ostudu nejen sobě, ale také celému svému týmu, za což se nenávidím. Jsem plně zodpovědný za své činy a jsem ochoten udělat cokoliv k tomu, abych tuto situaci co nejlépe napravil. Napadené osobě jsem se také samozřejmě omluvil.

Tento smutný incident však není u Sparkse jediným prohřeškem. Podobný příběh se stal už před dvěma roky, kdy umělec srazil na zem stage manažerku, protože mu řekla, aby nechodil na stage, když vystupuje jiný DJ.

Co na to říct, snad už jen: „chladnou hlavu, Wille!“

Zdroj: weraveyou.com, youtube.com