wonderland_final

Nejpopulárnější klubový koncept u nás – WONDERLAND Night – se vrací na scénu s tématickou edicí, která nese podtitul “Egyptian Night”. Klubová edice se koná 22. ledna 2016 v prostorách Pantheon Music Clubu.

Téma tohoto speciálního vydání noci Wonderland je zcela nové a již nyní můžeme prozradit, že se můžete těšit na tématické dekorace, projekce, tanečnice a vystoupení, nebo speciální efekty a stovky návštěvníků v tématických kostýmech. Jsme si jisti, že v Pantheonu vytvoříte neopakovatelnou atmosféru, která každý Wonderland provází.

Headlinerem vydání „Egyptian Night“ bude vycházející švédská stár AronChupa, která se vykatapultovala hitem „I’m an Albatraoz“ v 50 zemích do TOP 5 hudebního žebříčku, byla nominována na Grammy Awards v kategorii „Skladba roku“ a získala ve čtyřech státech status PLATINUM.

Kromě švédské hvězdy bude druhým headlinerem tohoto večera „evergreen“ TOMCRAFT – autor hitů „Loneliness“, „Like A Roller“ a nebo také „Overdose“. Samozřejmě že nesmí chybět ani resident Wonderlandu Michal Poliak, který nedávno vystupoval v Plzni po boku Paul Van Dyk a dále resident Mácháč Club Tour 2015 Millan Weekender. Již tak nadupadný line-up kvalitními jmény doplní sladká třešnička na dortu – MUSIC MAFIA – nejznámější plzeňský hudební kartel v kompletní sestavě: O Jey Bee, Saint Soby, Cuco Van Dee, Electro Slim.

Line-Up:

Main Stage:
✅ ARONCHUPA (SWE)
✅ TOMCRAFT (GER)
✅ MICHAL POLIAK (CZE)
✅ MILLAN WEEKENDER (CZE)
✅ O JEY BEE (CZE)
✅ WAVEHOOKERS (CZE)
✅ JINDRICH VACEK (CZE) – Opening set

2nd Stage:
✅ MUSIC MAFIA SHOWCASE
(O Jey Bee, Saint Soby, Cuco Van Dee, Electro Slim)
✅ Bodymovin
✅ Petr Süss
✅ Home
✅ Hatch

FB: Event: WONDERLAND – EGYPTIAN NIGHT

➡➡➡ VSTUPENKY od 390,- CZK: ticketwonderland@gmail.com & Facebook Wonderland Night
Stačí nám zaslat e-mail s uvedeném počtem požadovaných vstupenek (min. 1 – max. 20) a obratem se již o vás postará náš klientský servis 🙂

KISS PROTON – WONDERLAND – WHITE HORSE PRODUCTIONS – PANTHEON MUSIC CLUB