V pátek 9. března výstaviště Flora, které se nachází v historickém městě Olomouc, přivítá v rámci „Beats for Love on the road“, jednodenní hudební elektronický festival nadupaný širokým spektrem tanečních žánrů, na kterém si na své přijdou zarytí fanoušci české klubové scény a především milovníci sofistikované francouzské elektronické taneční hudby. Samotné srdce Hané totiž navštíví dva zástupci francouzského labelu HUNGRY MUSIC, producenti WORAKLS (FR) a STEREOCLIP (BE)!

FB událost: https://www.facebook.com/events/1946098082086144/

V hudebních počinech těchto producentů se snoubí elektronická taneční hudba s akustickými podkresy, které se prolínají v žánrech od deep house až po techno doplněné o melodické prvky. Miliony shlédnutých videí na Youtube, nespočet vydaných EP a remixů a vyprodaných klubů po Evropě i mimo ni dokazuje, že se tato březnová tanční session v Olomouci jistě zapíše do paměti všech příznivců taneční hudby.

Vedle zahraničních headlinerů se představí pražské seskupení BRATŘI, zástupci současné české live scény, jejichž tvorba je ovlivněna elektronickými žánry, jako je experimentální elektronika a techno. Melodické a rytmické skladby kombinují akustickými bubny s elektronickými prvky, zvuky vintage syntetázorů a elektronických bicích nástrojů.

Zástupcům české djské scény bude vévodit mistr svého řemesla LOUTKA, kterého doplní MR. TEACHER a KMIN

Párty se v ranních hodinách plynule přesune do after party, kterou si vezmou pod taktovku ti nejpovolanější after Djs, kterými jsou zástupci pražského vyhlášeného after klubu Atelier Club, Djs MARCOS, FUNSPEED, DEFFO A MARK EVILL.

Vedle kvalitního line-upu je důležitý také ten nejkvalitnější ZVUK, proto jsme na akci připravili sound systém L-Acoustics®.

Vstupenky: https://goout.net/cs/listky/worakls+stereoclip+dalsi/mmvb/

https://www.ticketlive.cz/cs/event/worakls-stereoclip-olomouc