Německý festival World Club Dome netřeba představovat. Zimní edice tohoto festivalu, která se uskutečnila v lednu 2020, byla vůbec posledním velkým eventem před pandemií covidu a v letošním roce bude World Club Dome jedním z prvních velkých festivalů tohoto léta. Organizátoři nyní navíc zveřejnili kompletní line-up plný hvězdných jmen!


Více než 200 účinkujících vystoupí mezi 3. – 5. červnem 2022 na více než 25 stagích. Pořadatelé očekávají za tři dny trvání festivalu přes 180 tisíc návštěvníků, kteří se ve Frankfurtu akce zúčastní. Mezi nimi nebudeme chybět ani my a z akce opět přineseme unikátní report.


A kdože na festivalu vystoupí? Mezi headlinery patří například Blasterjaxx, Boris Brejcha, David Guetta,  Deadmau5, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, KSHMR, Nicky Romero, Steve Aoki, Tchami či  W&W. Mezi vystupujícími jsou i další známá jména všech žánrů včetně hardstylu či bigroomu, zmínit lze vzrůstající hvězdu, proslulou svým Future Rave soundem – Morten. Zmínit můžeme i další jména, např. Quintino či Nervo nebo u nás populární Maddix a KEVU. V lineupu najdeme i AXMO , kteří nedávno vystoupili v pražském Retro Music Hall.


Vstupenky na World Clube Dome jsou stále k dispozici a můžete si je zakoupit na oficiálních festivalových stránkách www.worldclubdome.com