Press Photo 2016 copy

Finlandia Mácháč 2017
18. – 19. 8. 2017
Máchovo jezero, pláž Klůček
Předprodej od 990 Kč v síti Ticketpro.

K Máchovu jezeru na pláž Klůček se po čtyřech letech vrátí holandské duo W&W. Do producentského arzenálu jim za tu dobu přibylo více jak padesát skladeb a remixů, kterými jen potvrdili, že jim právem patří nejen pozice headlinera letošního ročníku Finlandia Mácháče, ale také 13. příčka v anketě DJ Mag Top 100 DJs, kde se jinak již čtvrtým rokem drží v TOP 20.

Willem van Hanegem a Wardt van der Harst se poprvé potkali během Trance Energy v roce 2007. Slovo dalo slovo a jejich společný zájem o taneční hudbu dal základ pro jejich první společné skladby jako Ensure nebo Show My Shuffle. První velký úspěch však přinesla až skladba Mustang, která se objevila na DVD Armin Only. Rychle byla převzata dalšími hvězdami jako Tiësto, Ferry Corsten, Markus, Schulz nebo Sander van Doorn, díky nimž se dostala během několika měsíců do povědomí stovek tisíců fanoušků po celém světě. Snažení W&W nakonec korunoval Armin van Buuren titulem pro nejlepší aktuální producentské duo.

Jako by se letos zdálo, že se producentský kruh uzavřel. Začátkem roku 2017 se cesty W&W a Armina opět zkřížily. Tentokrát v nové společné skladbě, kterou dali W&W oficiálně světu najevo, že s trancem rozhodně ještě nekončí. Právě této produkci by se měl věnovat jejich nový projekt NWYR.

Vstupenky na Finlandia Mácháč 2017, který proběhne 18. a 19. srpna, je možné zakoupit v síti Ticketpro.
www.festival-machac.cz