Po půlročním jednání přichází brněnský Vibe Club s opravdovou peckou. V pátek 22. března zde totiž poprvé vystoupí Yotto (FIN), jeden z hlavních představitelů labelu Anjunadeep a rovnou zde pokřtí i jeho debutovou desku Hyperfall.

Finský DJ, producent a také písničkář, Otto Ylipertulla, známý jako Yotto, se dokázal během dvou let prosadit na silné elektronické scéně a získat podporu od jmen jako Pete Tong, Laurent Garnier, Kölsch, Sasha a Adriatique. Jeho tracky se objevují převážně na labelech Green (Joris Voorn) a Anjunadeep (Above & Beyond), kde v září 2018 vydal i své debutové album Hyperfall, které získalo skvělé ohlasy po celém světě a my už se moc těšíme, až nám ho představí i v Brně.

První vlna vstupenek se vyprodala za pár hodin a momentálně běží druhá na GoOut.cz za pouhých 300 Kč (+ poplatky sítě). Počet lístků bude pro větší pohodlí na parketu omezen a na místě už k prodeji pravděpodobně žádné nebudou. Doporučujeme tedy neváhat s nákupem v předprodeji.

Celou akci odstartuje dvojice FlyTech a rezident klubu JPJ. Po dvouhodinovém představení Yotta se mixu ujme Bastien a celý večer zakončí vycházející hvězda české elektroniky Dominik Gehringer.

Zároveň pojede celou noc i oblíbená lounge stage, na které se postupně vystřídají Kema, Rivendel, GlitchGoose a Vamos Mustafas.

Vibe Club se nachází v samotném centru Brna na adrese Starobrněnská 690/20 a je možné si zarezervovat svůj stůl na telefonním čísle +420 725 355 237.

Veškeré informace jsou na facebookové události:
https://www.facebook.com/events/2278787752376309/