kosta radman cover

Unique Festival chystá speciální klubovou edici a to na pátek 15. ledna v oblíbeném mladoboleslavském klubu Forum. Dohromady patnáct DJs se představí na oslavách narozenin Roberta Vaci a to včetně speciálního headlinera z chorvatského klubu Papaya – Kosty Radmana! Kromě toho se můžete těšit na VIP zonu, 3D laser show, CO2 stroje či obří LED stěnu a tohle všechno na dvou pódiích.

Událost: https://www.facebook.com/events/1147071108640970/

Pokud nemáte v pátek čas a nechcete o vystoupení Kosty přijít, tak nezoufejte. Druhou šanci totiž dostanete v českolipském klubu Luxor, kde se představí společně za podpory místního rezidenta Mike Shiky.

Událost: https://www.facebook.com/events/216117722059870/

V obou případech se pak můžete těšit na jeho vytříbený sound, který mnozí fanoušci považují za budoucnost progressive housu. Však Kosta Radman není žádný nováček, rezidenta chorvatské Papayi dělá více jak šest let a jeho vystoupení tam patří k těm nejnavštěvovanějším. Jeho první singl vyšel v roce 2009 a ihned sklidil pozitivní ohlasy od DJs jako First State či Abel Ramos. Po několika zajímavých remixech následoval track „Back 2 Life“, který se dostal do vysílání MTV a Kosta se tak definitivně katapultoval na světové výsluní.

Díky tomu si měl možnost zahrát vedle takových jmen jako Tiesto, Axwell, Steve Angello, Alesso a další. My Vám jej nyní přivážíme do dvou předních tuzemských klubů a to ve velkolepém balení. V pátek Mladá Boleslav – Disco Forum a v sobotu Česká Lípa – Luxor.