housemagazine

Vážení čtenáři, stejně jako v loňském roce bych Vám v několika řádcích rád poděkoval za to, že navštěvujete náš server a čtete naše články. Vaší podpory si velice vážíme a stejně tak si ceníme i důvěry, kterou dostáváme od mladých producentů a DJů. Na redakční e-mail nám za rok přišly desítky nových skladeb a hromady namixovaných setů, které se snažíme třídit a postupně zveřejňovat. Váš respekt si pak zaslouží náš redakční tým, který je tvořen z fanoušků elektronické taneční hudby a snaží se Vám přinášet EDM aktuality – jejich zájem neopadá, naopak. Do roku 2016, kdy oslavíme naše třetí narozeniny, pro Vás chystáme nový design webu, několik zajímavých funkcí a více akcí v klubech. Jsme rádi, že jste s námi, navštěvujete párty pod naší záštitou, čtete náš web a držíte s námi. Všechny náš totiž spojuje jedno – HUDBA.

Stejně jako v loňském roce Vám prozradím pár zajímavých statistik z našeho webu. Za rok 2015 nás navštívilo 293 tisíc unikátních čtenářů, kteří si náš web zobrazili 550 tisíc krát, což je o něco větší návštěvnost nežli v minulém roce. Nejvíce nás čtou lidé z Prahy, Hradce Králové, Plzně, Mladé Boleslavy či Jablonce.

Nejčtenějším článkem na našem webu byla informace o znovuotevření klubu 7. Nebe v Brně, který si přečetlo více jak 15 tisíc lidí. Dále Vás zajímala fotogalerie DJských osobností za mlada a rozhovor s promotérem Zdeňkem Masopustem či tanečnicí Silvií Markovou.

Dále se také výrazně navýšil počet lidí, kteří nás čtou na mobilní telefonu. Zatímco v loňském roce bylo 20 % čtenářů z mobilního zařízení, tak letos je to už skoro 40 %. Nejčastěji nás pak čtete na iPhonech či Samsung Galaxy S4 a S5 zařízeních.

Na závěr Vám chci ještě jednou poděkovat za fantastický rok, kdy stále cítíme, že to, co děláme, má smysl a vy nás v tom podporujete. Zachovejte nám přízeň a hlavně poslouchejte, co je vašemu srdci nejbližší!

Za redakci housemagazine.cz – TiGi