Podpořte provoz staroměstského klubu Jilská 22, který je z důvodu koronavirových opatření zavřený. Klub během normálního provozu podporuje v rámci pražské klubové scény alternativu a určitě si našel své místo na scéně, kam dozajista patří!

Příběh číslo 22

Po mnohaletém působení v různých pražských klubech (Roxy, Opposite, Uhelna, Le Valmont, Tresor) jsem plánoval skončit v tomto oboru a svou pracovní činnost směřovat jiným směrem. Hlavním důvodem, proč jsem se tenkrát rozhodl na nabídku lidí kolem klubu Jilská 22 reagovat a jít se tam podívat, byl hlavně jeho název. Číslo 22 je v datu mého narození a moje šťastné číslo, což jsem přirozeně považoval za něco jako znamení osudu. Klub mi hned po první návštěvě přirostl k srdci a kdyby měl nyní skončit, smiřoval bych se s tím jen velmi těžko, vypráví majitel klubu.

Undergroundem již od devadesátek!

V prostoru dnešního klubu Jilská 22 se již v 90. letech neoficiálně scházeli představitelé tehdejšího kulturního undergroundu, včetně pozdějšího prezidenta Václava Havla. I my se zaměřujeme na podporu alternativní hudební produkce vybočující mimo mainstream. Když jsem na začátku roku 2019 poprvé do těchto prostor vstoupil, ucítil jsem okamžitě silný potenciál na tuto myšlenku navázat a nabídnout lidem alternativu ke komerční produkci ostatních klubů v centru Prahy.

Nové projekty vítáme se stejně otevřenou náručí jako ty známé.

Zveme k nám již známé projekty, ale zároveň chceme podporovat…

Odkaz na sbírku:

https://www.hithit.com/cs/project/8941/zachran-klub-jilska-22

O osudu nerozhodne symbolických 22 dní, ale Vy!

Teď je to jen na Vás…